Підписка Білайн 9855 — що це, як відключити

Платні підписки навчили людей бути уважними, особливо після отримання космічних заборгованостей на рахунок. Даний матеріал розповість, що за смс приходять абонентам Білайн — «Ви активували підписку на номері 9855, абон. плата 30 руб. в 1 день ». Що це за послуга «9855» від Beeline і як її відключити швидко. Ми опишемо всі підводні камені таких послуг і причини їх появи.

Що це таке?

Підписка Білайн 9855 — це платна підписка на сумнівний контент від ТОВ «РГК-ПРОДАКШЕН», що реалізується за допомогою мобільного кліка і push-повідомлень.

Мова йде про контент для дорослих, онлайн-іграх, музиці, доступом до ресурсів з піратським кіно. Природно, у вас виникає питання — звідки взялася ця послуга, якщо я її не підключати? Швидше за все так і є, про «способи підключення» поговоримо далі.

Звідки взялася послуга 9855?

Підписка 9855 — продукт сторонньої компанії ТОВ «РГК-ПРОДАКШЕН», яка офіційно займається розробкою, продажем розважального контенту. Дана організація є контент-партнером оператора Білайн.

За фактом, така «послуга» не надає користувачеві ніяких переваг — список сайтів, на які нібито відкривається доступ тільки на умовах оплати, не несуть ніякої корисної смислового навантаження. Вони часто наповнені банальним контентом, тож доступним громадським масам. Однак, за такі «можливості» користувач кожен день платить по 30 рублів.

СМС-о-підключенні-підписки-9855
СМС про підключення підписки 9855

Йти в поліцію марно — швидше за все, ви самі автоматично підключили підписку, клікнувши на банер сумнівного сайту, рандомних картинку. Після цього відбулося перенаправлення на іншу сторінку, де ви не дивлячись натиснули «ОК / Прийняти».

Другий варіант — наявність вірусу на смартфоні, який діє шляхом оформлення платних підписок від вашого імені. Він міг потрапити в систему за допомогою скачування додатків з шахрайських сайтів, «багованних» версій, псевдохакерскіх програм.

Як відключити підписку 9855?

Для початку — перевіряємо телефон будь-яким офіційним антивірусом. Не переживайте, бета-версії того ж Касперського буде досить. Також непогано себе зарекомендували мобільні AVG, ESET, Dr.Web.

Важливо — завантажуйте сканери тільки з Google Play / Apple Store (в залежності від ОС пристрою), щоб не зловити нові віруси.

У разі виявлення вірусу

Видаляємо всі шкідливі програми за допомогою «Глибокої перевірки», для вірності проводимо перевірку ще раз. Також рекомендується відкотити телефон до заводських налаштувань — це реалізується в меню «Налаштування — Відновлення і скидання». Так, доведеться заново налаштувати телефон, але це коштує ліквідації сумнівних платежів.

Якщо не можете провести процедуру самостійно — зверніться в сервісний центр Білайн, будь-яку майстерню смартфонів. Найчастіше очищення телефону від вірусів проводитися безкоштовно / за скромну плату.

Підписка допомогою кліка

Якщо вірусів не виявлено — діємо за офіційною інструкції фахівців Білайн:

 • Відправляємо смс-повідомлення з текстом «СТОП», «СТОП3» або «STOP3» на номер 9855.
 • Можна відкрити особистий кабінет — далі «Підключення послуги» — вкладка «Сервіси». Там відключаємо повзунок.

  Відключенні-підписки-9855-від-РГК-ПРОДАКШЕН
  Відключенні підписки 9855 від РГК-ПРОДАКШЕН

 • Просто продзвоните оператору підтримки, або напишіть в їх офіційний чат Вконтакте.

Важливо — Білайн всіляко заперечує свою причетність до підключення даної послуги, підстав не вірити офіційним представникам немає. Тому підключаємо корисну послугу «Авансовий платіж без автопополненія», що дозволяє запобігти списання з балансу сумнівними підписками — * 110 * 5062 #.

Відгуки про підписку Білайн 9855

Користувачі представляють кілька варіантів підключення злощасної підписки:

 • Одні вказують на докучливі спливаючі банери, звинувачуючи випадкові натискання на них. За фактом, більшість підключає платні підписки саме так — нічого протизаконного в цьому немає. Ви самостійно підтверджуєте намір отримати «особливий контент», просто не помічаєте цього за горою вікон з рекламою.
 • Меншість нарікає на віруси — дана підписка входить в базу автопідключенні шахрайських програм, які витягали гроші за рахунок інформаційної неграмотності користувачів.
 • Корисний порада — не відвідуйте сумнівні сайти, в тому числі рекламні клікбейтние статті. Мало не всі банери на таких ресурсах неминуче ведуть до підключення таких послуг, як би обережні ви не були.

Як не дивно, інформації про «виробниках контенту» ТОВ «РГК-ПРОДАКШЕН» досить багато — ви можете зв’язатися з представниками компанії наступними способами:

 • Зателефонувати за номером 8 800-777-32-39.
 • Надіслати лист на e-mail — ru@rgk.help.

Правда, якщо метою є повернення коштів, краще звернутися безпосередньо в Beeline — ваші гнівні листи швидше за все проігнорують, а телефон додадуть в чорний список вже після першого дзвінка. Сподіваємося, цей матеріал допоміг вам розібратися, що таке підписка Білайн 9855 і як це відключити — будьте обережні при серфінгу у всесвітній павутині!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector