Карта Гугл з супутника 2019 онлайн високу якість в реальному часі

Карта Гугл — це один з найпопулярніших сервісів на сьогоднішній день. Він надає користувачам можливість спостерігати нашу планету (і не тільки) з супутника онлайн при високій якості і в реальному часі (пам’ятки планети в Гугл Планета Земля). У якийсь момент все-таки першість схематичного виду карт перехопило додаток «Open Street Maps». Де кожен обізнаний може редагувати карту в стилі Вікіпедії, але це нічого не змінює і на сьогодні Гугл Карти найпопулярніший сервіс карт онлайн. Популярність карт цієї компанії розташовується на першому місці довгі роки через хорошої якості знімків з супутника в будь-якому куточку планети, навіть Яндекс не змогла забезпечити таку якість на своїй батьківщині.

Google Maps онлайн

Гугл Карти онлайн

Якість зображень Карти Гугл з супутника в 2019 році

Google продовжує вдосконалювати своє дітище у вигляді візуалізації нашої планети, покращуючи якість і деталізацію поверхонь. Зовсім недавно компанія поліпшила свої сервіси, використовуючи новий супутник Landsat 8, який може фотографувати поверхню планети Земля з дозволом 15/30/100 метрів на одну елементарну точку. База супутникових знімків в реальному часі була до цього оновлена ​​лише в 2013р. У той час додаток використовувало знімки, які робив супутник Landsat 7, він відомий ще тим, що привносив в роботу карт деякі баги і збої. Для порівняння якості зроблених знімків різними супутниками, зверніть увагу на скрін нижче.

Зображення з супутника Landsat 7 та Landsat 8

Зображення, зроблені різними супутниками

У наведених прикладах на скрині можна побачити, що на знімку нового супутника видно не тільки покращена деталізація земних об’єктів, а й природніше кольору. Представники компанії Google оголосили, що на збирання мозаїки поверхні землі нового покоління витрачено близько 700 трильйонів пікселів графічних даних. Практично 43 тисячі найпотужніших обчислювальних машин в Google хмарі працювали тиждень над склеюванням картинок.

Рекомендую: яндекс.навігатор для комп’ютера онлайн.

Як користуватися Google Maps онлайн

У будь-якому місці світу ви можете скористатися Гугл Картами онлайн у високій якості, використовуючи для цього планшет, мобільний телефон або комп’ютер. Просто перейдіть за посиланням https://google.com/maps/ або скористайтеся вбудованою картою нижче і ви зможете знайти країну, місто і навіть дорогу до музею, вказавши потрібні параметри пошуку. А для мобільних пристроїв ви можете завантажити спеціальний додаток, яке зручніший у користуванні.

Щоб знайти дорогу до пральні або кафе, яке ви часто відвідуєте — просто вкажіть адреси в рядку програми і вам більше не потрібно буде вводити ці дані щоразу. При цьому ви можете не тільки переглядати прокладену дорогу до закладу, а й ознайомитися з інформацією, яка відноситься до цього закладу, наприклад, години роботи, контактні дані і т.д.

Кращі Карти Росії з супутника онлайн в реальному часі 2019 по посиланню.

Давайте на прикладі спробуємо скористатися картою від Google з супутника 2019.

 1. Перейдіть на сайт або відкрийте додаток на мобільному пристрої.
 2. Вам достатньо просто вказати курсором або дотиком на сенсорному екрані, і ви зможете переглянути відомості про цю ділянку.
 3. Для того, щоб дізнатися відстань між міст, натисніть на одному з них правою кнопкою миші і виберіть з меню, що випадає «Виміряти відстань». Тепер другу точку можна вказати лівою кнопкою миші. Якщо потрібно, точку можна перетягнути мишею в інше місце, інформація про відстань оновиться.
 4. Щоб вибрати режим «Рельєф», «Велодоріжки», «Пробки» — виберіть знак меню (три смужки) і натисніть потрібний варіант. Якщо ви використовуєте пристрої Apple, натисніть значок ромба зі шаром і також на потрібний варіант.
 5. Щоб скористатися високою якістю зображень в 3D, натисніть на чотирикутник в нижньому лівому кутку. На ньому буде написано «Супутник», якщо необхідно повернутися в режим карти, знову натисніть його.
 6. Для того, щоб вибрати режим «Перегляд вулиць», перетягніть жовтого чоловічка на потрібну область карти або просто введіть в рядку запиту точне місце розташування, бажано із зазначенням домашньої адреси.
 7. Гугл Карти високої роздільної здатності дозволяють переглядати вулиці в історичному режимі, тобто як вони змінювалися з часом. Для цього викиньте чоловічка на потрібне місце карти. Виберіть піктограму годин і рухайте тимчасової повзунок, щоб вибрати потрібну дату.

Дивовижні факти про Гугл Картах

 • Якщо зібрати всі файли воєдино і визначити їх вагу, виявиться, що повністю Google Maps з усіма режимами важить близько 21 мільйонів Гб.
 • Ви можете відвідувати музеї деяких країн в режимі перегляду вулиць. Компанія співпрацює з багатьма представниками бізнес світу і це дає свої плоди. Додаток може заглядати навіть в деякі будівлі, це дозволяє нам відвідати музей, сидячи у себе вдома в кріслі десь в Псковській області. Ось деякі країни, де ви можете заглянути в їхні музеї: Канада, Великобританія, Австралія, Франція, США.
 • Перший час Гугл Карти використовували досить слабкі фотокамери для створення зображень в режимі перегляду вулиць, але сьогодні по всіх країнах світу проїжджають спеціально оснащені автомобілі. Вони використовують для створення фото 15 лінз, що дозволяє робити знімки камерою в 65 мегапікселів. Таке обладнання створює відмінні знімки, при їх склеюванні спеціальною програмою ми не помітимо ніяких швів і похибок.

  Автомобіль компанії Гугл веде зйомку місцевості

  Автомобіль компанії Гугл веде зйомку місцевості

 • Для створення високоякісних фотографій співробітники Гугл іноді не можуть скористатися спеціальними автомобілями, для цього вони використовують велосипеди і снігоходи.
 • При використанні режиму «Перегляд вулиць» ми можемо зустріти деякі об’єкти, які будуть розмиті. Це робиться навмисне при запиті подібних компаній і установ. Вони в свою чергу не хочуть розповсюджувати особисті дані, яка стосується їх виробництва і діяльності, а також в інших подібних випадках.

Можливості і переваги онлайн карт в реальному часі

З перших днів Google Maps стали відкриттям для всіх користувачів. Вони дали можливість по-новому подивитися на карти, по-новому звернути увагу на цей інструмент взагалі. Кожен, хто заходив в Інтернет в далекому 2005 році прагнули відразу ж скористатися онлайн картами і побачити своє місто або країну з супутника.

Це здається неймовірним, але сьогодні є можливість переглянути та інші планети сонячної системи в додатку Google Maps!

Огляд планет в Гугл Картах

Планети в Google Maps

Щоб це зробити, перейдіть на web версію програми і віддаліть на максимум зображення Землі коліщатком мишки. Зліва в блоці з’являться інші планети, які ви можете вибрати для перегляду. Тут є все планети сонячної системи і ще додатково кілька їх супутників. Наприклад, Каллісто — супутник Юпітера. Правда знімки не дозволяють розглядати інші планети настільки близько і детально, як це відбувається з Землею.

Карти Гугл з супутника в 2019 році дозволять переглядати поверхню землі і населених пунктів у відмінній якості, чого не можна зробити, використовуючи звичайну карту. При складанні паперових та інших версій карт натуральні кольори, чіткі контури берегів річок, озер, забарвлення областей землі і інші колірні схеми опускаються, через що ми погано орієнтуємося. Переглянувши пустельну місцевість на звичайній карті можна тільки гадати, що там за рослинність або рельєф. Звернувшись ж до Гугл Картах в реальному часі, ви зможете побачити навіть колір і форму паркану по будь-якою адресою на іншому континенті.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector