Як знайти повний список груп в Ватсапе, як вступити в групу

Одним з найбільш надійних інструментів віртуального спілкування в мережі є Ватсап. Програма надає можливість користувачам створювати групові чати і спілкуватися в них на будь-які теми одночасно з декількома людьми. У даній статті ми розглянемо порядок дій, необхідних для створення своїх груп і приєднання до чужих співтовариствам Whatsapp.

Ілюстрація на тему Як знайти повний список груп в Ватсапе, як вступити в групу

Створюємо свої спільноти

Груповий чат в Ватсап — зручний і корисний інструмент спілкування, як для звичайних користувачів, так і для бізнесу. Можливість спілкування в групах особливо корисна, коли необхідно організувати подорож, обговорити загальну роботу, важливу на даний момент тему, миттєво проінформувати велику кількість людей про певні зміни в планах або просто донести важливу інформацію.

Для того, щоб створити груповий чат, знадобиться:

 1. Запустіть програму, потім перейдіть в «Налаштування» (кнопка у вигляді трьох точок).
 2. У вкладці «Чати» виберіть опцію «Нова група».
 3. З відкрився переліку контактів визначте учасників групового чату. Поставте біля імені абонента галочку.
 4. Натисніть на зелену кнопку внизу екрана, щоб перейти в вікно редагування групи. У рядку «Тема» пропишіть назву спільноти. Тут можна завантажити картинку, натиснувши значок із зображенням фотоапарата. Змінити назву чату і аватар можна в будь-який момент.
 5. Торкніться зеленої кнопки «Почати спілкування в чаті».

Ілюстрація на тему Як знайти повний список груп в Ватсапе, як вступити в групу

Після створення групової бесіди користувач стане її адміністратором. Він може додавати, видаляти учасників групи або зовсім видалити чат, якщо він набридне. Щоб змінити ті чи інші настройки, потрібно натиснути іконку із зображенням трьох крапок, потім пункт «Інформація про групу». У пункті «Додати опису в групі» можна вказати правила поведінки учасників і опублікувати важливу інформацію.

Беремо участь в чужих групах

Існує два способи, як приєднатися до групового чату. Перший спосіб — звернутися до адміністратора за номером його телефону. Для цього знадобиться:

 1. Відшукати номер адміністратора спільноти.
 2. Записати його номер в адресній книзі смартфона, щоб його контакт відобразився в списку контактів Ватсап.
 3. Надіслати приватне повідомлення із проханням вступ до групи.
 4. Очікувати підтвердження заявки.

Другий спосіб — приєднається на запрошення. Для цього необхідно відшукати посилання на додавання в співтовариство. Її можна попросити у одного або знайти в каталозі групових чатів. Щоб додатися, просто досить натиснути «Приєднатися». Вступ в груповий чат з посиланням не вимагає згоди адміністратора.

Ілюстрація на тему Як знайти повний список груп в Ватсапе, як вступити в групу

Список найпопулярніших груп WhatsApp

У WhatsApp є дуже багато груп, список яких розділений по категоріях: гумор, музика, знайомства, інтереси, хобі, по містах і так далі. До найпопулярніших категорій відносяться:

 1. Клуб молодих мам.
 2. Приколи.
 3. Одяг для всієї родини.
 4. Спілкування / відносини.
 5. Публікація фотографій і відеозаписів.
 6. Знайомства.

Привести весь список груп цілком не представляється можливим, тому що їх дуже багато. Будь-подібний каталог, який будь-хто збирає в Інтернеті, буде не повним. Тому для пошуку цікавих спільнот існує пошук. Для того, щоб знайти необхідну групу, в розділі «Чати» натисніть лупи. У рядку пошуку пропишіть ключове слово або повна назва спільноти. Із списку виберіть те співтовариство, яке вас зацікавило.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector