Як створити групу в Ватсапе: інструкції для Андроїд і iPhone

WhatsApp-це популярна нині соцмережа і месенджер, призначений для спілкування між користувачами і обміну інформацією і медіа. У цій програмі ви можете створювати свої групи, діалоги і запрошувати туди інших людей. Таким чином, ви зможете об’єднатися з потрібними вам людьми і спілкуватися всі разом. Як це зробити, розповімо в нашій статті.

Ілюстрація на тему Як створити групу в Ватсапе: інструкції для Андроїд і iPhone

Як створити групу в WhatsApp

Тема у вашої групи може бути абсолютно будь-яка. Межі можуть бути тільки у вашій фантазії. Також в Ватсап є багато груп, які перекочували з соцмереж. Створити її не так складно, але на Андроїд і айФоні інструкції трохи відрізняються.

Інструкція для Android

Отже, щоб створити чат на Андроїд, нам потрібно відкрити меню телефону, знайти в списку додатків Ватсап і натиснути на нього.

У самій програмі в листування справа вгорі є меню, позначене трьома крапками. Натискаєте на нього, вибираєте саму верхню строчку. На екрані з’явиться список контактів, з яких вам потрібно буде вибрати учасників. Підтверджуємо вибір, в наступному меню пишемо нашу тему і натискаємо кнопку Підтвердити. Все, група створена, керуйте нею, додавайте фото, учасників, пишете повідомлення, і т.д. Ви будете в ній бути адміном.

Ілюстрація на тему Як створити групу в Ватсапе: інструкції для Андроїд і iPhone

Інструкція для iOS

Тепер розповімо, як це зробити на айФоні. Майже ніяких видимих ​​відмінностей немає. Процедура навіть трохи спрощена в порівнянні з андроїдом. Також заходимо в програму і переходимо до чатах. Вгорі натискаємо на значок ручки і переходимо до наступного меню. Додаємо учасників, пишемо назву групи і підтверджуємо наш вибір. Ось і все, група створена.

Створити новий чат для своїх друзів і знайомих не так і складно, як це здається. Неважливо, власник ви Айфона або Андроїда, але загальна бесіда об’єднає вас з іншими людьми і зробить ваше життя трохи цікавіше.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector