Як завантажити і встановити Ватсап для Віндовс Фон або Ватсап для Нокіа

Мессенджер Ватсап набирає популярності з кожним днем. Все більше користувачів встановлюють його на свої пристрої, які працюють на базі різних ОС. Сьогодні ми поговоримо про те, як встановити програму на Nokia і Windows Phone.

Ілюстрація на тему Як завантажити і встановити Ватсап для Віндовс Фон або Ватсап для Нокіа

WhatsApp на Nokia і його можливості

Ватсап для Нокіа вийшов порівняно недавно, підходить він для всіх моделей. Все що потрібно — це завантажити додаток на телефон моделі Нокіа і успішно використовувати програму для спілкування. Ви зможете робити все те ж, що і користувачі мессенджера для Андроїд і інших пристроїв. Користувач зможе спілкуватися в чаті, розсилати картинки, відео та аудіо файли. Він зможе створити груповий чат, встановити на групу своє зображення, визначитися з темою розмови, додавати або виключати з чату учасників.

Ілюстрація на тему Як завантажити і встановити Ватсап для Віндовс Фон або Ватсап для Нокіа

Зайшовши в налаштування Whatsapp, можна привласнити аватар своєму ніку, змінити інтерфейс у вигляді шпалер, встановити оповіщення про отримання і відправки повідомлень. За бажанням можна запросити приєднається до системи тих людей, які є у вас в телефонній книзі. Повідомлення можна пересилати групі абонентів, не перебуваючи при цьому в режимі чату для груп. Якщо виникне необхідність, то можна переслати комусь із друзів всю історію листування на електронну пошту.

Whatsapp для Windows Phone

Якщо ви використовуєте пристрій, що працює на Windows Phone, значить для експлуатації Ватсап варто завантажити відповідну версію програми для даного типу пристроїв. Використовуючи месенджер для Windows Phone, можна не тільки пересилати звичні смс, але і обмінюватися відео, фото та іншими файлами. Для установки месенджера потрібні такі технічні характеристики:

  • версія WhatsApp Inc .: 2.11.516.0;
  • сумісні системи: Windows Phone 8.1; Windows Phone 8; Windows Phone 7.5.

Ілюстрація на тему Як завантажити і встановити Ватсап для Віндовс Фон або Ватсап для Нокіа

Щоб запустити програму, необхідно підключитися до мережі інтернет, плата береться тільки за трафік, додаток підключається і використовується безкоштовно. Для запуску мессенджера потрібно пройти стандартний процес реєстрації. Скачайте WhatsApp для Windows Phone з Гугл Плей або Плей Маркет. Майстер установки допоможе в процесі інсталяції.

WhatsApp для смартфонів Lumia

Microsoft Lumia — доступні смартфони на Windows Phone, використовуючи який можна завжди бути на зв’язку з друзями і членами сім’ї. WhatsApp входить до складу програм для Lumia, встановлених за замовчуванням. Якщо програма не встановлено заздалегідь, ви можете інсталювати її самі, процес інсталяції не викличе труднощів. Під час самого процесу майстер установки тільки запропонує вибрати папку, де будуть зберігатися файли, отримані під час спілкування.

Ілюстрація на тему Як завантажити і встановити Ватсап для Віндовс Фон або Ватсап для Нокіа

Після запуску програми на Lumia клікніть на кнопку «Згоден і продовжити», таким чином дасте згоду на умови, що потрібні для експлуатації. Далі простежте за правильним вибором регіону, міжнародний телефонний код також повинен бути вірно вказано. Наостанок вкажіть особистий номер телефону, і все, можна приступати до спілкування. Після запуску буде проведена автоматична перевірка, софт запропонує відправити повідомлення, якщо код країни був вірно вказано, то ви отримаєте повідомлення смс, в якому буде написаний шестизначний номер, його потрібно вбити в поле програми для верифікації.

Ось і все, що потрібно знати для того, щоб використовувати Ватсап для ВіндовсФон і Lumia.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector