Як зателефонувати з Скайпу на Скайп або мобільний телефон безкоштовно

Дівчина за столом з ноутбуком

Skype — популярний додаток, яке надає можливість користувачам безкоштовно дзвонити друзям, родичам і колегам, а також здійснювати виклики на телефони за грошову плату. Щоб скористатися потрібними функціями Skype необхідно виконати встановлений порядок дій. Розглянемо питання, як подзвонити другу за допомогою програми Skype.

Як дзвонити зі Скайпу на Скайп

Незважаючи на простоту процедури здійснення дзвінків, нові користувачі іноді не знають, як подзвонити другу або родичу. Щоб поговорити з іншим користувачем програми необхідно провести такі послідовні дії:

 1. Запустіть програму на своєму пристрої та в меню Skype знайдіть Контакти.
 2. У списку виберіть потрібного співрозмовника і натисніть на ім’я курсором миші.
 3. Клацніть по зеленій кнопці у вигляді трубки телефону з написом Дзвонити.
 4. Після завершення бесіди натисніть червону кнопку Завершити.

Щоб додати потрібного користувача в список контактів, знадобиться зайти в Інструменти і натиснути Додати контакт. Інший спосіб зателефонувати співрозмовникові — натиснути кнопку на панелі Skype. Потім у вікні пошуку можна знайти друга або родича використовуючи його ім’я. Дзвінки абонентам Скайп з іншого Скайпу здійснюються безкоштовно.

Спілкування в Скайпі

Таким чином, для проведення бесіди між користувачами програми знадобиться:

 1. Завантажити та встановити програму Skype на комп’ютер.
 2. Створити аккаунт.
 3. Підключити динаміки і мікрофон.
 4. Для здійснення дзвінка по відеозв’язку необхідно встановити відеокамеру.
 5. Знайти необхідного співрозмовника.

Під час дзвінка користувачеві можна підключити відеокамеру і сфотографуватися. Для того, щоб побачити співрозмовника, знадобиться знайти його логін в переліку контактів. Під аватарки користувача знаходяться значки. Серед них повинна бути блакитна кнопка у вигляді відеокамери, яку потрібно натиснути. Відповідати на прийнятий аналогічний дзвінок потрібно зеленою кнопкою.

Як дзвонити зі Skype на мобільний

Для здійснення виклику на мобільний пристрій знадобляться кошти на рахунку в Skype. Щоб зателефонувати, необхідно мати гроші для оплати мінімум за одну хвилину розмови. Якщо їх недостатньо, потрібно поповнити рахунок. Користувачі у вільному доступі можуть ознайомитися з інформацією про тарифний план дзвінків.

Смартфон в руці

Перед тим як натиснути кнопку виклику перевірте на правильність набраного мобільного номера. У випадаючому меню виберете назву і код країни зі знаком +, в яку направляється дзвінок користувача. Через нестабільну роботою мобільних мереж, програма Skype не гарантує якість зв’язку. Якщо з першого разу не вдалося додзвонитися родичам і друзям, то здійсните вихідний дзвінок трохи пізніше. Не можна зателефонувати з додатка на деякі номери телефонів, розташованих в іншій країні, місті чи регіоні. Це стосується платних номерів.

Для дзвінка на стаціонарний номер телефону користувачу необхідно:

 1. Активувати SkypeOut.
 2. Мати гроші на рахунку.
 3. Правильно набрати номер стаціонарного телефону, і підтвердити виклик. Введіть код країни, код міста та номер телефону. Перед кодом країни поставте знак +.

Чи можна дзвонити з мобільного на Skype

Якщо у користувача є номер Skype він з легкістю може прийняти дзвінок з мобільного і стаціонарного номера телефону. Програма надає можливість придбати особистий номер, вартість якого не залежить від країни перебування абонента. Для здійснення дзвінка на номер Skype досить ввести необхідну комбінацію цифр. Таким чином бесіда здійснюється за допомогою бездротового зв’язку по Wi-fi.

Програма надає безкоштовну можливість здійснювати голосові дзвінки і дзвінки по відеозв’язку тільки між користувачами програми, тобто з одного Skype на інший. Для дзвінка на будь-який телефонний номер необхідно поповнити рахунок. Користувачі можуть зателефонувати на телефон безкоштовно один раз, використавши функцію тестування виклику. Для цього знадобиться здійснити виклик і заново зареєструватися в програмі. Також можна купити на місяць безлімітний тарифний план на дзвінки стаціонарних телефонів і мобільних пристроїв, і через 30 календарних днів створити новий обліковий запис в Skype.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector