Як зареєструватися в Skype (Скайп), створити обліковий запис на комп’ютері, телефоні

Процес реєстрації в додатку не викличе складнощів навіть у недосвідченого користувача. Все легко і просто. Але для початку варто завантажити і встановити додаток на комп’ютер. Установка відбудеться автоматично після скачування.

Для реєстрації в месенджері не потрібні спеціальні запрошення, реєструватися можуть всі бажаючі, до того ж абсолютно безкоштовно. Процес реєстрації доступний російською мовою і нагадує реєстрацію електронної пошти. Користувач повинен чітко відповідати на поставлені перед ним питання, придумати особистий логін і пароль. Обов’язковою умовою є вказівка ​​персональної електронної пошти, головне щоб вона була реальна. Після того, як софт встановитися на пристрій, перевірте з’єднання з інтернетом, і приступайте до заповнення всіх потрібних полів.

Покрокова інструкція:

  • заповніть вікно реєстрації;
  • впишіть свої ініціали;
  • вкажіть адресу електронної скриньки;
  • ще раз підтвердіть адресу пошти;
  • впишіть дату свого народження;
  • вкажіть стать;
  • в якій країні живете;
  • бажаним мову для спілкування;
  • номер телефону.

Реєстрація в Skype

Основну частину пунктів не доведеться писати вручну, так як є можливість вибрати їх з уже готового списку.

Після цього потрібно вказати для яких цілей хочете користуватися програмою, наприклад, для особистого спілкування або комерційних цілей. Послуги додатки для бізнес цілей вимагають часткової оплати. Так бізнес партнери зможуть обмінюватися по захищеному каналу конфіденційною інформацією.

Після всього цього придумайте логін і пароль для входу. Для підтвердження реєстрації потрібно буде відкрити свою електронну пошту. На Ваш ящик буде відправлено листа. Відкрийте його і перейдіть за вказаною там посиланням. Після цього реєстрація буде завершена.

Через високий рівень техніки зможе увійти до персональної облікової запис. При вході перед ним відкриється вікно у вигляді прямокутника, тут потрібно ввести свій логін і пароль.

Реєстрація за допомогою телефону

Не завжди під рукою комп’ютер, а іноді вийти на зв’язок з конкретною людиною потрібно дуже терміново. У такій ситуації можна зробити реєстрацію через телефонний пристрій, адже телефон точно завжди виявиться в потрібний момент під рукою.

Реєстрація в Skype

Для реєстрації потрібно зробити наступне.

Зайдіть з телефону в магазин програм і додатків. Перевірте в налаштуваннях персональні дані, щоб там точно був адреси e-mail. Якщо все в порядку, значить, телефон готовий до роботи з новою утилітою. Знайдіть додаток в переліку програм в електронному магазині, і скачайте його. Після скачування натисніть на кнопку «Встановити», і месенджер інсталюється на пристрій.

Тепер відкрийте софт, і перейдіть за посиланням «Створити обліковий запис». Заповніть всі видимі поля: введіть свої ініціали, адресу електронної скриньки з паролем і реєструйтеся. Вводити всі дані варто вручну, а не копіювати. Якщо зробите все правильно, то реєстрація пройде успішно.

Особливості реєстрації на смартфонах

Реєстрація в додатку безкоштовна. Не реагуйте на повідомлення з пропозиціями встановити скайп платно, це робота інтернет шахраїв. У деяких моделях смартфонів програма встановлена ​​спочатку, так що повторно завантажувати її не доведеться.

Чоловік перед ноутбуком

Для успішної реєстрації потрібна якісна інтернет зв’язок. Якщо при введенні логіна і пароля побачите повідомлення, що такий запис вже існує, придумайте нові дані.

Після заповнення всіх полів на пошту прийде повідомлення з підтвердженням реєстрації. Персональний логін і пароль повинен складатися не менше ніж з восьми символів.

Чому може виникнути помилка реєстрації

Проблеми при реєстрації можуть виникнути з кількох причин.

По-перше, збої виникають при поганій інтернет зв’язку.

По-друге, проблеми виникають, якщо вводиться вже зареєстровану адресу електронної пошти.

По-третє, якщо при реєстрації користувач вводить невірний номер телефону. Якщо пошта і телефон вказані неправильно, то зробити реєстрацію не вдасться.

Також вводите всі дані вручну, а не копіюйте.

Ще проблеми можуть виникати, якщо телефон або комп’ютер погано працює.

Щоб вирішити виниклі проблеми, спробуйте перезавантажити пристрій і повторити спробу пізніше.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector