Як оновити Скайп (Skype) на комп’ютері з Windows, не втративши контакти

Значок Skype на екрані

У зв’язку з тим, що компанія Майкрософт випустила нову версію програми, у багатьох користувачів виникають проблеми з авторизацією аккаунта. Для вирішення цієї проблеми потрібно оновити Скайп. Як це зробити Ви дізнаєтеся, коли прочитаєте матеріали запропонованої статті.

Як оновити Скайп на комп’ютері

Оновити Скайп можна двома способами: автоматично і вручну.

Виконуємо автоматичне оновлення.

Під час вирішення питання: «Як оновити Скайп?», Потрібно обов’язково враховувати можливості трафіку і сумісність системи. Користувач може використовувати вбудовану функцію самого месенджера. В такому випадку програма буде повідомляти користувачу про всіх існуючих оновленнях, і що їх потрібно застосувати до старої системи.

Для встановлення даної функції варто зробити наступне:

 • запустіть додаток;
 • відшукайте вкладку «Інструменти», відкрийте її, і зайдіть в меню налаштувань;
 • виберіть вкладку «Автоматичні оновлення» «
 • перед Вами спливе сторінка, на ній буде два пункти: дозволити або заборонити автоматичних оновлень;
 • поставте галочку біля потрібної написи.

Портрети на тлі ноутбука

Після того, як все буде зроблено, програма буде відстежувати появи всіх оновлень і повідомляти про це. При появі такого повідомлення потрібно буде дати згоду на установку, і вони встановляться в автоматичному режимі.

Оновлюємо утиліту вручну.

Провести цю операцію можна двома способами:

 • Необхідно видалити з пристрою попередню версію софта, і інсталювати нову.
 • Цей спосіб більш практичний. При оновленні месенджера потрібно обов’язково враховувати можливості операційної системи. Може трапитися так, що стара версія Віндовс НЕ буде сумісна з новою версією програми, і вона не буде працювати.

В першу чергу, якщо ви використовуєте ручний спосіб, перевірте наявність трафіку. Після цього запустіть додаток. Далі знайдіть кнопку «Допомога», вона розташована в лівому верхньому кутку. Натисніть її для перевірки оновлень. Якщо такі є, то перед користувачами спливе повідомлення з пропозицією оновити програму. Натисніть на кнопку, і чекайте поки Скайп оновиться.

Скайп на екрані

Які можуть виникнути проблеми при оновленні

Під час процесу і після його завершення можуть виникнути деякі неполадки.

Мессенджер не починається або ж постійно показує таку помилку: «Збій під час завантаження оновлення Skype». Користувачеві в такому випадку варто видалити попередню версію утиліти, і встановити нову. Завантажувати програму обов’язково потрібно з офіційного сайту програми.

У тому випадку, якщо не працює заголовна сторінка Скайпу, потрібно зробити наступне:

 • поновіть додаток;
 • увійдіть в свій аккаунт;
 • змініть статус на «Онлайн»;
 • очистіть КЕШ або ж скиньте налаштування свого браузера.

Якщо це не допомогло, тоді варто написати лист в службу підтримки. Зробити це можна в такий спосіб: натисніть на кнопку «Допомога» на офіційному сайті месенджера.

Друзі з ноутбуками

Чи можна оновити Skype на старих версіях Windows

Нова версія програми розрахована на останню версію Windows. При оновленні програма може не працювати, для цього потрібно буде або встановлювати стару версію Скайп або ж заново Windows.

Що таке автообновление і як його відключити

Оновлення програми — це коли додаток самостійно шукає нові версії програми, і оновлюється в автоматичному режимі. Але іноді можуть виникати наступні: нова версія програми буде несумісна з конфігурацією вашої системи, і не буде працювати. В такому випадку краще всього відключити функцію автоматичного оновлення.

Зробити це можна в такий спосіб:

 • зайдіть в меню «Інструменти» і виберіть вкладку «Налаштування»;
 • перейдіть в вкладку «Додатково»;
 • натисніть правою кнопкою мишки по найнижчій написи в нижньому лівому кутку «Додатково»;
 • виберіть пункт «Автоматичне оновлення». Тут побачите тільки одну клавішу «Вимкнути автоматичне оновлення», натисніть на неї, і автоматичне оновлення Скайпу відключиться.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector