Як шукати і додавати людей в Скайпі за логіном, імені, номеру телефону

екран Скайпу

Скайп — популярний серед користувачів месенджер. З його допомогою можна в будь-який зручний час зв’язатися з потрібною людиною і поспілкуватися з ним абсолютно безкоштовно. Але перед спілкуванням спочатку потрібно відшукати потрібну людину, і додати його в список контактів. Прочитавши статтю, Ви дізнаєтеся про способи пошуку і додавання людей в список контактів.

Як знайти і додати людини в Skype за логіном

Виконати цю процедуру вийде швидко, якщо точно знаєте, як людина підписаний в Скайпі.

Уважно огляньте інтерфейс софта, з лівого боку побачите список з контактами. Тут буде дві вкладки: «contacts» і «resent», натисніть на першу з них. Внизу цього вікна розташована кнопка «add a contact» або «додати контакт». Натисніть на неї, і відкриється ще одне вікно з порожніми рядками. У ці рядки необхідно ввести дані про ту людину, яку шукайте.

У першому полі потрібно вводити ім’я людини або його логін, якщо не знаєте таких даних, введіть реальне ім’я і прізвище. Щоб звузити коло пошуку, обов’язково вкажіть місто, в якому живе людина. Якщо потрібна людина зареєстрований в програмі, то досить введення його логіна. Через кілька секунд побачите результати пошуку, і зможете відшукати свого друга.

Після того, як знайдете того, кого шукали, його потрібно додати до своїх контактів. Зробити це легко, варто просто натиснути на кнопку «Додати». Після цього людині в Скайпі прийде запит на додавання в список контактів. Коли абонент зайде в додаток, він побачить дане повідомлення, і зможе сам вирішити, чи варто додавати Вас в друзі чи ні. Якщо він не підтвердить відісланий на дружбу запит, користувач не зможе подзвонити такому абоненту. Тільки після схвалення запиту можна проводити відеодзвінки, пересилати повідомлення і бачить статус потрібного абонента.

Дві дівчини з ноутбуком

Як шукати в назві, місця проживання та номером телефону?

Чим більше інформації знаєте про людину, тим простіше буде його знайти в соціальних мережах, звичайно, якщо він вказав про себе повну інформацію.

У рядку пошуку людей введіть ім’я та прізвище потрібної людини. Через кілька секунд побачите результати пошуку. Одна проблема, людей з однаковими іменами може бути дуже багато. Тому для зниження пошуку вкажіть детальну інформацію про людину, місто, в якому він проживає, і діючий номер телефону. Зважайте на те, що вдалий пошук за такими параметрами можливий тільки в тому випадку, коли абонент вказав про себе повну інформацію, і не приховав її в профілі від сторонніх осіб.

У такому випадку варто скористатися наданими результатами пошуку, і знайти свого друга по фотографії на сторінці профілю. А ще простіше подзвонити йому, і запитати, як саме він підписаний в Скайп, тому що багато людей замість фотографії встановлюють на аватарку картинку.

Як додати контакт, який був раніше заблокований?

У тому випадку, якщо колись користувач заблокував одного з абонентів, він віддалиться зі списку контактів. Повернути його можливо, потрібно просто знати, як це зробити.

  1. Перейдіть в розділ «Інструменти» і зайдіть в «Налаштування»;
  2. Відкрийте вкладку «Безпека» та зайдіть в розділ «Блокування користувачів»;
  3. Після даних маніпуляцій відкриється список з користувачами. Щоб розблокувати абонента натисніть на пункт з потрібним профілем і натисніть на «Розблокувати цього користувача».

Відшукати друзів і знайомих важко в тому випадку, якщо Ви нічого не знаєте про людину або він просто не зареєстрований в системі програми.

Тепер Ви знаєте все про те, як знайти людину в Скайпі і додати його до своїх контактів.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector