Що робити, якщо виникає критична помилка або збій 1603 при установці Скайпу

Помилка 1603 Скайп

Месенджер Skype дуже популярний серед користувачів завдяки відмінному функціоналу, зручному інтерфейсу і високій якості зв’язку. На жаль, при установці Скайпу багато стикаються з повідомленням «Помилка 1603», через якого програма не запускається. Ця критична внутрішній баг часто виникає при оновленні програми до останньої версії і робить неможливим подальше використання мессенджера. У чому причина такої неприємності, і що можна зробити для її усунення? Давайте розберемося разом.

Чому виникає помилка 1 603 при установці

Повідомлення з номером помилки 1603 часто з’являється під час завантаження програми і свідчить про проблему завантаження файлів до реєстру. У більшості випадків це свідчить про відсутність файлу під назвою PluginManager в кеші. Ця проблема унеможливлює установку навіть старих версій Скайпу.

Інша причина виникнення збою 1603 — неправильне видалення попередньої версії Skype. Після неї можуть залишатися плагіни або інші файли, які роблять установку нової версії неможливою.

Щоб не допустити появу помилки під номером 1603, слід дотримуватися кількох правил:

  • Видаляти Skype тільки спеціальними інструментами. Не можна прати папки з компонентами програми вручну.
  • Перед початком деінсталяції слід зупинити роботу утиліти.
  • Не можна зупиняти почату процедуру видалення програми.

Бізнесмен за ноутбуком

Які є варіанти усунення цієї помилки

Навіть якщо видалення Скайпу перервалося з причин, не залежних від користувача, наприклад, раптове відключення електрики, виправити ситуацію цілком реально. Для усунення помилки 1603 можна скористатися кількома методами.

Щоб встановити нову версію Скайпу правильно, необхідно видалити всі компоненти попередньої версії програми. Це можна зробити за допомогою програми Microsoft Fix it ProgramInstallUninstall, скачати яку можна на офіційній сторінці Microsoft. Встановіть програму на свій комп’ютер, після чого відкрийте додаток і виберіть пункт «Пошук та усунення несправностей». У наступному вікні виберіть пункт «Видалення» і виберіть у вікні пункт Skype. Підтвердіть вказане дію, і тоді можна встановлювати нову версію месенджера.

Помилка 1603 може виникати і при оновленні Windows. Найчастіше причина проблеми виникає при оновленні KB2918614, яке потрібно усунути. В цьому випадку необхідно зайти в панель управління, вибрати пункт «Програми» і переглянути встановлені оновлення. У вікні, виберіть KB291861 і видаліть його, клікнувши правою кнопкою миші. Потім перезавантажте ПК, і можна приступати до завантаження нової версії Skype.

Про правильне усунення помилки 1603 повинна свідчити безпроблемна установка Скайпу. Якщо проблему вирішено, багів більше не виникне, і програма запуститься після інсталяції.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector