Як знайти прикольний крутий статус і поставити його в Скайпі

Мама і дочка в Скайпі

Хочете виділитися на тлі інших користувачів месенджера? Тоді встановіть незвичайний статус, і нехай всі побачать Вашу індивідуальність.

Які є круті символьні статуси для Скайпу

Статусом в додатку називають мережевий індикатор, наприклад, «В мережі», «Не на роботі» тощо. Але в додатку можливо встановити і інший статус, наприклад, якесь цікаве вираз, фразу філософа або відомої людини.

Статус може бути не тільки у вигляді якоїсь фрази, а й у вигляді цікавого значка. Знайти дані значки користувач може в мережі інтернет. Скористайтеся будь-яким браузером, і введіть в пошуковику фразу: «Круті символьні статуси для Скайпу». Через кілька секунд побачите результати пошуку. Відкривайте відповідну опцію і ознайомлюватися з їх значенням. Це можуть бути всілякі смайлики, квіточки, сердечка, тварини і жучки. Кожен символ щось означає, головне визначитися з метою, для якої встановлюється оригінальний статус.

Статуси в Скайпі

Де ще можна знайти круті статуси для Скайпу

Шукати цікаві фрази і символи можна на офіційному сайті програми. Також можна пошукати форуми на подібну тему, і подивитися, чим цікавляться інші користувачі. Поспілкуйтеся з ними, і вони поділяться з Вами інформацією, де можна знайти оригінальні статуси.

Цікаві фрази можна знайти ще на таких сайтах:

  • Statusday.ru;
  • YouStatus.ru;
  • Statusik.ru

Тут все вислови будуть розділені на окремі папки, наприклад, «Про любов», «Про дружбу», тощо. Так буде легше знайти саме те, що потрібно. Ознайомтеся з надані тут варіантами, і виберіть для себе найбільш підходящий. Цікаві вислови можна ще знайти в книгах, проявіть фантазію, і все вийде в кращому вигляді.

Як поставити обраний статус в Skype

Щоб поставити сподобалася статус, потрібно зробити наступне. Відкрийте головне меню мессенджера, і перейдіть в розділ «Особисті дані», потім в «Редагувати». Перед Вами з’явиться рядок «Настрій», сюди можна вписати будь-який вираз, або ж поставити скопійоване з готового статусу, який дуже сподобався. Після цього натисніть на галочку, щоб інформація збереглася.

Спілкування в Інтернеті

Як можна зробити миготливий і кольоровий статус

Скайп став популярним месенджером, і з кожним днем ​​їм користуються нові абоненти. У кожної людини в списку контактів багато людей, і іноді їх потрібно якось згрупувати і виділяти. Для цього встановлюють різні статуси біля імені друга.

Може бути у когось із знайомих вже встановлено кольоровий миготливий статус, так що пора і собі вибрати оригінальне відмінність. Символ можна зробити миготливим, кольоровим, з різним шрифтом, у вигляді прапора або смайлика. Встановити його реально за допомогою спеціального доповнення до програми, до того ж, що це абсолютно безкоштовно.

Зайдіть в програму і знайдіть в лівому верхньому кутку вкладку «Інструменти», перейдіть в «Додатки» і далі натисніть «Завантажити Додатки». Таким чином Ви перейдете на офіційний сайт програми Скайп. Тут потрібно вибрати каталог додатки англійською мовою. Перед Вами відкриється вікно, варто натиснути на View all. Таким чином відкриється список всіх доступних додатків. Потрібно знайти програму Rich Mood Editor for Skype і натиснути на кнопку «Завантажити».

Після цього проводимо установку завантаженої програми та даємо дозвіл в Скайп на експлуатацію утиліти Rich Mood Editor for Skype.

Процес настройки простий, і не займе багато часу. Придумайте унікальний кольоровий миготливий статус. Коли закінчите його вводити, натисніть на кнопку «Завантажити».

Коли все буде встановлено, додаток Rich Mood Editor for Skype можна буде видалити, на статус це не вплине. Але якщо Ви захочете його згодом змінити, тоді позбавлятися від утиліти не варто.

Тепер Ви знаєте, як поставити оригінальний статус в Скайпі, і де його можна знайти. Поділіться інформацією з друзями, і можливо вони також виявлять бажання скористатися такою можливістю.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector