Що робити, якщо сталася помилка введення-виведення в Скайпі і не виходить увійти

Логотип Skype над Землею

Запускаючи Skype, користувач може зіткнутися з безліччю різних помилок, у яких є свій номер або назва. Одна з них — «Помилка вводу-виводу диска». Це означає, що стався збій профілю, а не самої програми. Що це означає і як діяти в подібній ситуації? Про це далі піде мова.

Що за помилка введення-виведення і чому вона виникає в Скайпі

Помилка вводу-виводу говорить про несправності вашого профілю в Скайпі. Причиною виникнення проблеми може бути неправильне введення реєстраційних даних, невірна настройка ПК, несумісність з якимись додатками, але найімовірніше, головним фактором є завантаженість пам’яті пристрою.

Якщо при вході в месенджер ви отримуєте повідомлення про наявність ненавмисного відхилення, то диск на вашому комп’ютері заповнений, і у програми не виходить відкритися через брак пам’яті. Система не може належним чином читати і зберігати інформацію на накопичувачі. Але у всіх проблем є рішення.

Видалення папки профілю й інші варіанти вирішення

Усунути неполадку можна декількома способами.

Видалити папку профілю

  • закрийте Скайп і перезавантажте пристрій;
  • натисніть в лівому нижньому кутку кнопку «Пуск»;
  • зайдіть в «Пошук» (рядок із зображенням лупи) і в полі «Шукати імена файлів і папок» введіть такий набір символів «% appdata% / Skype» без лапок;
  • далі клацніть на кнопці «Знайти» або натисніть Enter;
  • у вікні, потрібно знайти папку, відповідну імені вашого логіна в Скайпі, якщо ви здійснюєте вхід за допомогою облікового запису Microsoft, то назва буде починатися з «live # 3»;
  • тепер вам належить видалити цю папку;
  • далі треба перезапустити програму і увійти, використовуючи свій нік.

Допомога в Інтернеті

Дистанційна папка створиться повторно. Але у цього методу є свій недолік — зникне вся переписка і дані про розмови. Для збереження історії чатів можна спробувати відкрити папку, яка підлягає знищенню і скопіювати з неї файл під назвою «main.db» і папку «chatsync». Для заощадження даних створюється нова папка. Потім можна повернути інформацію з того місця, куди зберігали в нову папку. Але ніхто не дає гарантії, що помилка в такому випадку не повториться.

перейменувати профіль

Щоб не ризикувати всією історією про дзвінки, листування та іншими даними, що знаходяться у вашому акаунті, спробуйте перейменувати профіль.

оновити Skype

Перевірте, яка версія програми встановлена ​​на вашому пристрої. Якщо вона більш рання, спробуйте оновити до останньої. Можливо, саме цей момент є причиною неполадки.

Почистити пам’ять пристрою

Видаліть всю зайву й непотрібну інформацію, яка займає місце на диску. Це дасть можливість комп’ютера краще функціонувати.

Сподіваємося наші поради допомогли вам реанімувати месенджер і ви з задоволенням насолоджуєтеся його використанням.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector