Як додати і видалити контакт в Скайп, як шукати і видаляти людей

Контакти в Skype

Коли користувач завантажив і встановив на свій пристрій програму Skype він повинен пройти процедуру реєстрації облікового запису. Для того, щоб провести текстову переписку, розмова або відеозв’язок, необхідно додати контакти співрозмовника. Давайте розглянемо питання, як правильно розширити список використовуваних контактів і як заблокувати непотрібних користувачів.

Як знайти і додати контакт в Скайп

Щоб додати користувача до свого списку, потрібно для початку його знайти. Процедура пошуку і додавання нових співрозмовників складається з таких дій:

 1. Запустіть програму Skype і в меню зайдіть в Пошук.
 2. У рядку потрібно ввести особисті дані користувача: прізвище, ім’я, номер телефону або логін.
 3. Після появи на екрані пристрою списку контактів виберіть потрібного користувача.
 4. За допомогою додаткової опції відправте користувачеві запит, після підтвердження якого він додасться в ваш список.

Skype може запропонувати користувачеві підтягти список контактів в програму з соціальних мереж. Дана можливість має деякі обмеження. Скориставшись додатковою функцією можна імпортувати одночасно кілька акаунтів. Для цього знадобиться зробити таку процедуру:

 1. Запустіть програму і знайдіть в меню Контакти.
 2. У додатковому вікні виберіть розділ Імпортувати контакти.
 3. Для доступу в соціальні мережі потрібно ввести логін і пароль, які не зберігаються в Skype. Далі за допомогою простих підказок програму, виконайте необхідні дії.

Руки бізнесмена над ноутбуком

Як видалити або заблокувати непотрібний контакт

При виникненні певних життєвих обставин користувачам може знадобитися блокування співрозмовника в Skype. Якщо Вам набридли спамери, шахраї або постійні дзвінки та повідомлення від небажаних користувачів, виправити ситуацію можна за допомогою блокування контакту. У програмі існує чорний список, куди користувач може додавати не сподобався співрозмовника. Також існує загальна реєстрація користувачів в Skype, куди можна відправити свою скаргу на певного користувача. Для того щоб заблокувати користувача необхідно провести такі прості маніпуляції:

 1. Запустіть програму і в меню зайдіть розділ Контакти.
 2. У списку користувачів знайдіть непотрібний і натисніть на нього курсором.
 3. У який з’явився додатковому вікні програма запропонує Заблокувати користувача.
 4. Підтвердіть свою згоду, натиснувши на опцію заблокувати.

Додатково можна видалити цього користувача зі списку ваших контактів і поскаржитися на спам. Після цієї процедури непотрібний абонент не буде висвітлюватися в списку, не зможе дзвонити і писати. У будь-який момент можна видалити контакт з чорного списку і продовжити з ним спілкування.

Палець над екраном Skype

Чи можна подивитися загальні контакти

На відміну від інших подібних програм, Skype не дозволяє переглядати контакти друзів. Розробники програми вважають, що дана функція порушує конфіденційність спілкування користувачів. Відсутність даної можливості зможе убезпечити від втручання в особисте життя.

Однак, в Skype можна побачити кількість друзів кожного користувача. Щоб це зробити, виконайте такі дії:

 1. Запустіть програму і знайдіть в меню Контакти.
 2. Виберіть потрібний і натисніть курсором на його ім’я або логін.
 3. У що з’явився додатковому вікні виберіть Особисті дані. Тут Ви зможете знайти число контактів, дату народження і місце проживання. У разі, якщо користувач Skype не хоче ділитися своєю особистою інформацією, він може закрити до неї доступ. Це можна зробити як для всіх користувачів програми, так і для окремих персон.

Що робити, якщо пропали контакти

Однією з частих проблем користувачів Skype є зникнення списку контактів зі свого облікового запису. Це викликає певні труднощі у використанні потрібних функцій програми. Давайте розглянемо як це виправити.

Здивована дівчина дивиться на екран

Трапляється так, що користувачі не бажаючи того вносять зміни в налаштуваннях програми. З цієї причини можуть пропадати контакти. Щоб перевірити настройки користувачеві знадобиться:

 1. Завантажити додаток і зайти в телефонну книгу.
 2. Потім натиснути на Списки і Все.

Якщо причиною проблеми стали зміни в налаштуваннях, то список друзів повернеться і Ви зможете продовжити свою бесіду в колишньому режимі.

Для того щоб ніколи не стикатися з проблемою зниклих контактів, рекомендується зробити їх резервну копію. Для цього потрібно зайти в розділ Контакти і вибрати опції Додатково — Зробити резервну копію списку контактів. Далі необхідно визначити місце для його зберігання і Зберегти. Тепер Ви зможете в будь-який момент відновити список користувачів.

Коли необхідний аккаунт пропав через випадкове видалення, то відновити його можна за допомогою таких дій:

 1. У меню програми знайдіть пункт Останні в розділі Вид.
 2. У списку Ви зможете знайти контакти користувачів, з якими недавно проводили листування або розмова. Таким чином можна відновити зниклий контакт.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector