Як шукати повідомлення в Скайпі по слову в листуванні

Спілкування в Інтернеті

Skype — офіційний додаток, завдяки якому жителі планети можуть безкоштовно обмінюватися текстовими повідомленнями, здійснювати голосові дзвінки і дзвінки по відеозв’язку без обмежень у часі і відстані. Іноді користувачам потрібно швидко знайти текст відправленого та отриманого повідомлення, а також знайти друга або родича для спілкування. Давайте розглянемо як скористатися пошуком, щоб знайти повідомлення і користувачів в Skype.

Як можна знайти повідомлення в Скайпі по слову

Крім голосових дзвінків і дзвінків по відеозв’язку, користувачі програми Skype можуть спілкуватися з друзями та родичами за допомогою смс, текстових і голосових повідомлень. Коли користувачеві необхідно знайти текст певної бесіди або листування, то можна скористатися історією повідомлень в Skype. Для цього знадобиться виконати такі прості маніпуляції:

  1. Запустіть програму Skype і увійдіть до свого облікового запису.
  2. У меню програми знайдіть розділ Контакти і Останнє.
  3. Перед користувачем відкриється вікно з непрочитаними повідомленнями.
  4. Якщо необхідно прочитати повідомлення конкретного користувача, то досить зайти в розділ Контакти і вибрати потрібний нікнейм.

Коли необхідно зробити швидкий пошук повідомлень по слову, то в меню програми в розділі Розмови натисніть на Пошук. У вікні, в порожній рядку впишіть слово або словосполучення з тексту, які необхідно знайти. Після зазначених дій, на екрані з’явиться перелік знайдених фраз з якого можна знайти потрібне повідомлення. Також можна скористатися кнопками перегортання.

Пошук в Скайпі

В останній версії програми Skype необхідно скористатися віконцем пошуку, яке знаходиться в лівому верхньому кутку екрану пристрою. Введіть слово або словосполучення з потрібного повідомлення і натисніть кнопку Enter. Перед Вам з’явитися список, в якому присутні схожі фрази і слова. Якщо історія листування в Skype була видалена або програма не веде історію листування, то знайти потрібне повідомлення по слову неможливо.

Швидко знайти повідомлення в Skype можна за допомогою комбінації клавіш Ctrl + F. У вікні вводимо потрібну фразу або слово. Перед Вами відкриється перелік повідомлень з такими ж словами і фразами.

Що таке розширений пошук в Skype

У старих версіях програми Skype користувачі могли користуватися розширеним пошуком. Тоді можна було в віконці вписати прізвище, ім’я або логін користувача. У з’явилися категоріях вводилися назва країни, міста, вік і телефон. У нових версіях програми розширений пошук відсутня. Однак, деякі функції все-таки залишилися. Щоб вирішити проблему можна скористатися додатковою програмою. Популярним додатком є ​​VKSkypes, яке дозволяє знайти друзів зв’язавши акаунти Вконтакте і Skype. За допомогою програми можна також знайти необхідну групу. Зайдіть в соціальну мережу Вконтакте і знайдіть цікавить Вас груповий чат. Стежте за коментарями учасників, можливо хтось захоче перенести розмову в Skype.

екран Скайп

За допомогою пошуку в Skype можна знайти користувача за номером телефону і логіну. У вікні введіть контактний номер або логін користувача. При введенні логіна будьте обережні, так як запам’ятати логін складніше ніж ім’я та прізвище. Якщо ввести хоч одну неправильну букву никнейма, будуть знайдені повідомлення від непотрібних користувачів.

Плюсами розширеного пошуку користувачів за логіном, номером телефону і прізвища є:

  • Швидкий пошук потрібного друга.
  • Пошук друзів за інтересами.
  • Можливість побачити співрозмовника і перейти до спілкування.

Єдиним мінусом останньої версії програми є незручна для користувачів процедура пошуку потрібного контакту.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector