Що робити, якщо не скачується Скайп на комп’ютер, завантаження блокується

установка Скайпу

Мессенджер Скайп — надзвичайно зручний і простий додаток для спілкування і відеодзвінків з друзями і колегами. Незважаючи на популярність даної утиліти, користувачі іноді можуть стикатися з такими неприємностями, як проблеми завантаження настановних файлів Skype. Сервіс техпідтримки часто не дає чіткого ради, чому не виходить встановити Скайп на Windows 7 або Windows 10. Ми розглянемо найбільш поширені причини виникаючих проблем із завантаженням програми та підкажемо ефективні методи їх вирішення.

Перевірте, чи не блокує антивірус скачування Скайпу

Неполадки скачування Skype найчастіше виникають при першій інсталяції месенджера на ПК або завантаженні після переустановлення Windows. Встановити дистрибутив програми також складно при завантаженні файлу інсталяції зі сторонніх ресурсів. Щоб звести до мінімуму виникнення неполадок, завантажуйте додаток з офіційного сайту або перевірених веб-ресурсів з хорошими відгуками.

Найчастіше причина того, чому блокується завантаження месенджера, криється в налаштуваннях фаервола або антивіруса. В цьому випадку потрібно тимчасово відключити фаєрвол і зупинити роботу антивіруса. Завантажте файл skypesetup.exe, проведіть інсталяцію, після чого можна знову активувати захист ПК.

Вхід в Скайп

Спробуйте використовувати інший браузер

Проблеми зі скачуванням Skype можуть траплятися і при некоректній настройці браузера. У цьому випадку досить просто змінити Інтернет-оглядач. Наприклад, якщо ви завжди користуєтеся Opera, відкрити Mozilla або Google Chrome.

Найбільш безпечний спосіб завантаження Скайпу — використовувати стандартний браузер Windows Internet Explorer. Для користувачів Windows 8 і пізніших версій передбачений Microsoft Edge, який можна відкрити, зайшовши в меню «Пуск». Також «вісімка» і більш старші версії мають інтегровану версію Skype, який можна знайти в плитковій інтерфейсі Metro. Функціонал вбудованого додатка обмежений, однак, цієї версії цілком вистачає для здійснення базових операцій — дзвінків і листування.

Переконайтеся, що сайт Скайпу успішно відкривається

Завантаження Скайпу може бути скасована і через відсутність Інтернет-зв’язку. Перевірте якість і швидкість з’єднання на комп’ютері або ноутбуці, перезавантажте модем, роутер і комп’ютер, після чого спробуйте завантажити додаток ще раз. Якщо проблема не вирішилася, зв’яжіться з вашим провайдером. Можливо, йдуть якісь технічні роботи, і зв’язок буде відновлено пізніше.

Причин того, чому не можна завантажити Скайп, зовсім не багато. Зазвичай вони прості і зрозумілі, а усунути ці неприємності може кожен користувач. Якщо у вас траплялися проблеми із завантаженням Skype, і ви успішно справлялися з ними, поділіться, будь ласка, своїм досвідом в коментарях.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector