Що таке Скайп Онлайн (браузерна веб версія), як користуватися Skype Online

скайп Онлайн

Скайп — популярна програма спілкування людей в мережі інтернет. Щоб обмінюватися текстовими повідомленнями, здійснювати голосові дзвінки і дзвінки по відеозв’язку, потрібно завантажити і встановити додаток на своєму пристрої. Коли виникають проблеми з підключенням програми на комп’ютері або телефоні, користувачі завжди можуть скористатися веб-версією програми. Цей функціонал безкоштовний і доступний для всіх користувачів мережі інтернет.

Що таке Скайп Онлайн

Програма Skype була тільки десктопних і портативним додатком. Тепер вийшов онлайн-варіант мессенджера, для використання якої знадобиться браузер. Цей варіант додатка має повний набір необхідних функцій для спілкування користувачів.

Щоб написати текстове повідомлення або зателефонувати в Skype не потрібно завантажувати і встановлювати додаток на комп’ютер і телефон. Головною вимогою є установка браузера, який забезпечує вихід пристрою користувача в мережу інтернет. Для спілкування з співрозмовником можна використовувати такі браузери: Opera, Chrome, Firefox, Internet Explorer та інші. Для мобільного пристрою підходить Opera mini, Google Chrome, Yandex та інші. Щоб забезпечити безперервне користування додатком перераховані браузери повинні бути оновленій версії. За допомогою браузера можливо здійснювати такі дії:

 • Створювати і редагувати текстові документи.
 • Обмінюватися мультимедійними файлами.
 • Підключатися до робочого столу через віддалений доступ.

Дві дівчини з ноутбуками в парку

У процесі використання програми Скайп Онлайн користувачеві надається можливість убезпечити доступ до своїх особистих даних. Щоб не розголошувати інформацію про логін та пароль при вході через чужі пристрої можна використовувати службу plus im. Вона дозволяє користуватися месенджером у відкритому вікні браузера без попереднього скачування і установки.

Для використання онлайн Skype потрібно дотримуватися таких вимог:

 • Для роботи на комп’ютері необхідна установка оновленої версії програмного забезпечення Mac або Windows.
 • Використання відеокамери з високою роздільною здатністю.
 • Хороша швидкість інтернету.

При використанні Скайп Онлайн надаються такі можливості:

 • Обмінюватися мультимедійної і текстовою інформацією.
 • Здійснювати голосові виклики і дзвінки по відеозв’язку.
 • Створювати онлайн-конференцію.
 • Відправлення в чаті барвистих картинок.
 • Пересилання контактів.

Щоб почати спілкування зайдіть на офіційний сайт Скайп і знайдіть онлайн варіант програми.

Великою перевагою онлайнового Скайпу є зручність використання. Коли у користувачів відсутній постійний доступ до додатка або виникли труднощі з встановленою програмою, виправити ситуацію можна використовуючи інтернет, браузер і онлайн версію програми. Тепер користуватися функціями Skype можна в кафе, на роботі або в іншому зручному для користувачів місці. Ще одним плюсом є те, що тепер користувачам не потрібно завантажувати і встановлювати програму на комп’ютер або телефон.

Користувачі можуть самостійно вибирати режим відображення та інформації про повідомлення, що надійшли і дзвінках.

Єдиним недоліком цього варіанту програми є плагін. Щоб здійснювати дзвінки буде потрібно додатково встановити в браузері спеціальний модуль, який забезпечує розширення програмних можливостей. Для його установки буде потрібно зробити виклик співрозмовнику і Вам відразу прийде повідомлення з інформацією про встановлення плагіна. Натисніть на повідомлення і у вікні виберіть Додати розширення. Після цього модуль буде встановлено. Для здійснення першого дзвінка перезапуску пристрою.

Коли варто використовувати браузерну версію Скайп

Скайп Онлайн підходить для тих користувачів, які не вміють завантажувати і встановлювати програми на комп’ютер або телефон. Адже ця версія нічим не відрізняється від комп’ютерного варіанту.

Також браузерна версія підходить для тих, хто потребує використання програми далеко від дому.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector