Як налаштувати веб камеру в Скайпі на ноутбук для відеозв’язку

Відеокамера для Скайпу

Функція відеозв’язку в Skype — основний інструмент даного мессенджера. Якщо ви встановили програму на своєму пристрої та хочете зробити перший дзвінок, необхідно ретельно налаштувати відео та перевірити, чи працює камера. У даній статті ми відповімо на питання, як налаштувати відеозв’язок в Скайпі, і з якої причини камера може не працювати.

Налаштування камери в новій і старій версії Skype

У попередній версії Скайпу налаштувати веб-камеру можна таким чином:

 1. Відкрийте розділ «Інструменти» у верхній частині екрану.
 2. Перейдіть до підпункту «Налаштування».
 3. В меню зліва відкрийте «Налаштування відео».
 4. Перевірте модель камери, яка вказана на екрані. Це актуально, якщо до комп’ютера підключено кілька пристроїв або ви раніше використовували іншу вебкам.
 5. Справа під екраном відкрийте розділ «Налаштування веб-камери».
 6. Налаштуйте бажані параметри на свій розсуд — яскравість, контраст, баланс білого і т.д. Потім натисніть «Ок».
 7. Збережіть відрегульовані параметри на головному екрані.

Відеодзвінок в Скайпі

Якщо ви користуєтеся новою версією Skype для Windows 8 і 10, настройку камери можна здійснити трохи інакше. Від попередніх версій месенджера цей Скайп відрізняється більш зручним інтерфейсом і адаптацією під сенсорний екран.

 1. Відкрийте пункт «Налаштування» в меню зліва (значок шестерінки).
 2. У верхній частині вікна налаштувань клікніть по пункту «Відео».
 3. Увімкніть розділ «Перевірити відео» (зелена кнопка).
 4. Оцініть якість зображення на маленькому екрані.

Включення камери та перевірка працездатності

Перш, ніж переходити до налаштувань в самій програмі, варто перевірити, чи добре підключена веб-камера. Якщо у вас ноутбук має вбудовану вебкам, не варто хвилюватися — там все налаштовано автоматично. В іншому випадку підключіть камеру до ПК і простежте, щоб штекер щільно входив в роз’єм. Скористайтеся настановним диском з драйверами, якщо підключаєте камеру вперше.

Відеокамера на моніторі

Вибираючи камеру, варто орієнтуватися на функції, які вам потрібні. Немає ніякого сенсу переплачувати за додатковий функціонал, яким ви не будете користуватися.

Рішення проблем — установка драйверів

Погано працює камера під час відеодзвінка в Скайпі? Справа може бути в неправильному встановленні драйверів. Ці «інструменти» допомагають працювати пристрою на ПК, а налаштувати їх можна наступним чином:

  • Встановити «рідні» драйвера для веб-камери. При покупці пристрою до нього додається диск, який необхідно запустити при першому підключенні камери. Якщо ці утиліти встановлені неправильно, обнуліть їх і перезапустіть заново.
 • Завантажити драйвера до вашої моделі камери з Мережі. Для цього знайдіть точну назву моделі вебки і введіть його в пошуковик, додавши «Завантажити драйвер з офіційного сайту».

Як поліпшити якість відео при дзвінках в Скайпі

Поліпшити якість відео можна через меню «Управління камерою» і «Підсилювач відеопроцесора». Наведіть повзунки яскравості, контрасту, насиченості та інших параметрів до тих пір, поки якість відео не влаштує вас. Якщо ж ви хочете повернути все, як було, задайте «Налаштування за замовчуванням», і всі встановлені вами параметри будуть скинуті.

Про інші проблеми Скайпу і особливості установки месенджера на ПК і мобільних пристроях дивіться на нашому сайті.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector