Як виділити текст жирним (закресленим, курсивом) в Скайпі, як збільшити розмір шрифту

Дівчина набирає текст

Відформатований текст набагато краще читається і сприймається людським оком. Не так давно розробники месенджера Skype додали опцію редагування тексту під час спілкування. Тепер можна виділити текст, як в звичайному текстовому редакторі. Як це зробити, дізнаєтеся з нашої статті.

Як виділити текст жирним, курсивом або перекресленим

Завдяки новим функціям, тепер користувач може виділити потрібні фрази різним шрифтом: жирним, курсивом або перекресленим. Щоб по-різному виділяти текст, в програмі використовується спеціальна мова розмітки. Тобто використовуються спеціальні символи для того, щоб текст став таким, як потрібно користувачеві.

Для виділення пропозиції бажаним шрифтом, необхідно всього лише позначити його спеціальними знаками з обох сторін:

 • Щоб виділити потрібну фразу або слово жирним, необхідно просто по обидва боки фрази поставити * зірочки *.
 • Для виділення слів курсивом, потрібно поставити по обидва боки потрібної фрази нижнє підкреслення: (_текст_ — курсив);
 • Щоб вийшло закреслена слово, позначте його з обох сторін символом «тильда», як в прикладі: (~ текст ~ — закреслений).

Як бачите, нічого складного, варто просто позначити текст спеціальними знаками і все.

Форматування тексту в Скайпі

Якщо будете шукати в програмі спеціальні кнопки, призначені для форматування тексту, то тільки даремно витратите час. Їх там просто немає, всі необхідні дії здійснюються за допомогою спеціальної мови розмітки, який розроблений саме для Скайпу.

Врахуйте, форматування тексту доступно тільки в Скайпі шостої версії і вище. Щоб співрозмовник побачив змінений текст, у нього на комп’ютері також має бути встановлена ​​нова версія програми.

Як збільшити або зменшити шрифт повідомлення

Змінити розмір символів під час спілкування і листування можна. Для цього необхідно зайти в меню: «Інструменти» і далі перейти в розділ «Налаштування».

Тепер користувачеві потрібно перейти в папку налаштувань «Чати і смс». Клацніть кнопкою мишки по пункту «Візуальне оформлення» і натисніть на кнопку «Змінити шрифт». Тут побачите колонку з цифрами розміру шрифту, як в звичайному текстовому редакторі. Виберіть необхідний розмір і натисніть на кнопку «Ок». Тепер при наборі тексту, він буде такого розміру, як побажав користувач.

Зміна шрифту в Скайпі

Які ще варіанти форматування доступні

Текст можна виділити не тільки вже описаними видами форматування, але і іншими теж. Наприклад, можна виділити текст моноширінним шрифтом. Щоб фраза була написана таким чином, її необхідно з обох сторін позначити таким знаком: ( «») — тобто, потрібно взяти потрібний текст в лапки.

За допомогою налаштувань утиліти також можна застосувати інші варіанти накреслення. Для цього потрібно зайти в меню «Інструменти» перейти в розділ «Налаштування» і далі відкрити розділ налаштувань «Чати і смс». В даному меню натисніть на клавішу «Змінити шрифт», перед вами відкриється вікно, і в розділі «Нарис» ви можете ознайомитися з можливими варіантами шрифту для тексту:

 • звичайний (за замовчуванням);
 • тонкий;
 • курсив;
 • щільний;
 • напівжирний;
 • напівжирний курсив;
 • тонкий похилий;
 • щільний похилий.

Спілкування в Скайпі

Виберіть бажаний тип, і натисніть на кнопку «Ок». Після цих маніпуляцій весь текст буде набиратися обраним типом шрифту.

Запам’ятайте, що таким способом можна встановити написання тексту постійно закресленим. Це можна зробити, тільки застосовуючи спеціальні знаки.

Тепер ви знаєте, що змінити вид шрифту в додатку можна двома способами. Першим варіантом краще користуватися тоді, коли потрібно виділити тільки певні слова. Другим — якщо потрібно постійно писати текст, наприклад, жирним шрифтом.

Який саме спосіб форматування вибрати — вирішувати виключно користувачеві, головне, щоб йому це було зручно.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector