Що робити, якщо Скайп не вдалося підключитися до мережі, хоча інтернет є

Скайп не вдалося підключитися

Skype — безкоштовний сервіс для спілкування людей за допомогою мережі інтернет. Користувачі програми можуть дзвонити і писати листи своїм родичам без лімітів в часі і відстаней між ними. Для того, щоб скористатися всіма зручними функціями Skype, необхідно мати хорошу інтернет-зв’язок. Коли у користувача виникають якісь труднощі з підключенням до мережі, програма відразу відмовляється виконувати свої функції. Давайте спробуємо розібратися, чому Skype не може підключиться до мережі інтернет. Які дії необхідно зробити користувачеві, щоб вирішити цю задачу.

Перевірте, що у вас остання версія Скайпу

Найчастіше користувачі при завантаженні програми Skype отримують повідомлення Неможливо зробити з’єднання. Труднощі з з’єднанням в основному виникають через використання застарілої версії програми. Щоб спробувати вирішити цю проблему, скачайте оновлений варіант Skype. Якщо користувач встановив додаток недавно, то при необхідності воно саме запропонує його оновити. Намагайтеся не пропускати і встановлювати останні оновлення. Для того щоб дізнатися, яка версія програми коштує на вашому пристрої, слід зайти в робоче меню Skype і знайти розділ Допомога і вибрати пункт Перевірити наявність оновлень. У відкритому вікні Ви побачите файл з доступним оновленням і текст про можливість оновити програму до останньої версії.

Для цього курсором миші вибираємо пункт Завантажити. Тепер програма пройде останнє оновлення.

Бесіда по Скайпу

У тому випадку, коли користувачеві недоступний вхід в головне меню Skype, слід видалити програму. Щоб це зробити, зайдіть в Панель управління, потім в розділ Програми та засоби. Нову програму можна завантажити з офіційного сайту програми Skype. Знайдіть оновлений варіант програми та завантажте.

Переконайтеся, що брандмауер (файрвол) не блокує Skype

Якщо виникають труднощі з підключенням програми через перешкоди брандмауера, значить є для Skype обмеження в FireWall. Вирішити проблему допоможуть такі дії:

  • Натисніть на Панель управління і виберіть Система і безпека і Брандмауер Windows.
  • Далі зайдіть в Додаткові параметри і підпункт Правила для вхідних підключень, знайдіть інформацію про програму.
  • Курсором миші натисніть на Skype і перевірте чи є дозвіл до підключення.
  • Якщо було виставлено обмеження, то зніміть його.

Інші причини, за якими Скайп не може підключитися

Ще одним джерелом труднощів з підключенням програми до інтернету є неправильне налаштування браузера Internet Explorer. Помилки в його роботі можуть викликати збої інших програм. Щоб вирішити це питання скиньте всі налаштування браузера і перезавантажте.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector