Як змінити свій логін (обліковий запис) в Скайпі, чи можна це зробити

Введення логіна і пароля

Чи можна змінити свій логін в Скайпі? Це питання може бути актуальним, якщо при реєстрації ви написали щось не те або хочете змінити смішне ім’я на більш серйозне. Сьогодні месенджер часто використовується для бізнес-спілкування, тому ваш логін може багато про вас розповісти. У цій статті ви дізнаєтеся, чи можна змінити логін в Skype, і які існують методи вирішення цього питання.

Чи можна змінити свій логін в Скайпі

Якщо ви шукаєте, як можна змінити логін в Skype, ми змушені вас розчарувати: це неможливо. Логін в Скайпі вказується один раз при реєстрації, і служить ідентифікатором для входу в систему. Однак вихід все ж є. Ви можете змінити ім’я, і ​​незручний Нік не буде видно вашим друзям і колегам.

Замість зміни логіна в Скайпі можна вчинити інакше. Заведіть собі кілька акаунтів — один для друзів, інший для ділового спілкування, третій — для зв’язку з родичами. Таким чином, ви зможете розмежувати роботу і особисте життя, і не потрапите в незручне становище, надіславши помилково начальнику відео з минулих вихідних.

Щоб ваш «негарний» логін не був видний співрозмовникам, досить змінити псевдонім в системі. У цьому випадку ім’я-ідентифікатор ви будете використовувати тільки при авторизації, а при дзвінках і повідомленнях інші користувачі побачать ваше нове ім’я. Логін інші учасники бачити не будуть. Зробити це можна в такий спосіб:

  • Увійдіть до свого облікового запису Skype за допомогою логіна і пароля.
  • У лівому верхньому кутку ви побачите напис Skype ™, а після неї — ваш логін. Під логіном можна побачити аватарку і ім’я користувача. З цим ім’ям можна зробити що завгодно — редагувати або змінювати на свій розсуд.
  • Клацніть по своєму імені, після чого ви потрапите на сторінку зміни особистої інформації.
  • У верхньому полі відредагуйте ім’я і прізвище, після чого збережіть останні дії.
  • Щоб наступного разу не вводити постійно логін і пароль при вході, відкрийте розділ «Інструменти», знайдіть пункт «Налаштування» і поставте галочку напроти пункту «Автоматична авторизація при запуску».

Як бачите, змінити своє ім’я в Скайпі цілком реально, навіть не заводячи новий акаунт. Ми сподіваємося, що дана інформація допоможе вам краще і якісніше спілкуватися в цьому популярному мессенджере.

Знаєте інші способи, як змінити логін в Скайпі? Розкажіть про це в коментарях.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector