Як перевстановити Скайп безкоштовно — не втрачаючи контакти і листування

Логотип Скайп

Коли користувач переустановлює програму, то боїться втратити інформацію, що внесена в пам’ять. Тому ми вирішили розповісти, як зберегти список контактів при перевстановлення мессенджера.

Як перевстановити Скайп і зберегти контакти

Перевстановлення програми може знадобиться в тому випадку, якщо вона стала погано працювати або в ній з’явилися якісь збої. Це проста процедура, але варто подбати про збереження всіх наявних даних. Для цього потрібно створити резервні копії контактів; як це зробити ми зараз детально розповімо.

Як створити резервні копії ваших контактів і листування

Існує кілька способів створення резервної копії.

спосіб 1

Вся інформація про повідомлення і контактах зберігається в локальному файлі на комп’ютері. Так що перед тим, як видалити програму, варто зробити резервну копію всіх даних, тільки після цього можна безпечно видалити стару версію месенджера і інсталювати нову.

Для цього в першу чергу слід повністю закрити програму, клікнувши на значок програми і вибравши пункт «Вихід з Skype» з контекстного меню. Якщо користувач просто натисне на хрестик в додатку то воно згорнеться, а не завершиться.

провідник Windows

Тепер потрібно зайти в диспетчер файлів Windows, для цього відкрити «Мій комп’ютер». Так як користувач буде взаємодіяти з системними файлами, йому необхідно провести активацію всіх прихованих папок. Якщо на вашому комп’ютері встановлено Windows 8 або більш сучасна версія, то потрібно в браузері вгорі вікна клікнути на пункт «Вид — Змінити параметри» і вибрати там розділ «Вид», перегорніть його до кінця, і встановіть галочку на самій останній сходинці.

У більш ранніх версіях Windows потрібно відкрити панель управління і зайти в «Оформлення та персоналізація». Тут же відкрити «Параметри папок — Вид», і вибрати пункт «Додаткові параметри», в ньому активуються приховані папки.

Після цього можна переходити до збереження даних. Зайдіть в папку користувача. Якщо встановлена ​​операційна система Windows 8 і старше, то шлях буде такий — AppData \ Roaming \ Skype. Для більш ранньої версії ОС — Application Data \ Skype. Вміст даних папок належить програмі Скайп. Дані з папок потрібно повністю скопіювати на інший носій, наприклад на флешку.

Після цього можна сміливо встановлювати заново утиліту, і контактів не загубляться. Не забудьте тільки видалити попередню версію месенджера. Щоб уникнути проблем, програму краще скачати з офіційного сайту. Після перевстановлення увійдіть в свій аккаунт і перевірте чи збереглися всі дані. Якщо з якоїсь причини дані не збереглися, то слід скопіювати всі збережені файли назад в папку, попередньо перед цим закривши утиліту, після перезавантаження всі дані будуть на місці.

установка Скайпу

спосіб 2

Отже, для того, щоб не втратити контакти при перевстановлення програми, розробники останньої її версії додали в інтерфейс можливість створення резервної копії всіх даних.

Якщо раніше потрібно було вносити зміни на комп’ютері, то тепер це можливо зробити в самій програмі. Відкрийте на робочій панелі програми розділ «Контакти» перейдіть в «Додатково», і натисніть «Зробити резервну копію списку контактів». Відкриється вікно, в ньому можна буде вибрати місце куди на комп’ютері можна буде зберегти резервну копію даних.

Після цього можете сміливо встановлювати заново Скайп. Після перевстановлення зайдіть в свій аккаунт, увійдіть в розділ «Додатково», і натисніть на «Відновити список контактів з резервного файлу», знайдіть на комп’ютері папку в якій була збережена резервна копія і відкрийте її. Ось і все всі необхідні дані будуть збережені.

Завдяки цьому способу збережуться не тільки контакти, а й вся історія листування.

Для початку повністю закрийте програму, а не скрутіть її. Після цього натисніть таке поєднання клавіш Win + R. Відкриється спливаюче вікно, в ньому потрібно написати таку фразу% appdata% \ skype, і після цього підтвердити свої дії. У наданому списку папок відшукайте папку з такою назвою, як ваш логін в програмі. Саме в ній буде зберігається інформація про друзів і історія спілкування з ними. Скопіюйте інформацію з папки, і збережіть її на знімний носій. Не варто копіювати інформацію в іншу папку на комп’ютері, інакше ПО розпізнає її і видалить звідти. Запам’ятайте, потрібно саме скопіювати, а не вирізати і вставити. Завдяки цьому вся історія листування зберігається.

Тепер сміливо можете встановлювати заново програму, і всі потрібні дані залишаться цілими і неушкодженими.

Тепер Ви знаєте все що потрібно для збереження контактів і історії листування при перевстановлення Скайпу.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector