Які є приховані (секретні) смайли в Скайпі, як користуватися таємними смайлами

смайли

Однією з популярних функцій програми Skype є текстова листування, завдяки якій можна обмінюватися інформацією і анімаційними смайлами. Постійні користувачі програми знають про існування секретних смайлів, які доступні за допомогою спеціальних кодів. Вони знаходяться окремо від інших смайлів і багато хто не знає як їх відкрити. Розглянемо питання, де знайти засекречені смайли і як їх відправити друзям.

Де знайти і як використовувати приховані смайли в Skype

Приховані смайли є барвисті знаки, які не перебувають на основний палітрі з простими символами. Їх можна відправити, знаючи засекречений код. Найчастіше користувачі просять один одного поділитися таємницею, як можна відправити подібні смайли. Багатьох цікавить питання, для чого розробники програми сховали спеціальні анімаційні смайли від користувачів? Виявляється, це зроблено для того щоб:

 • Сховати непристойні смайли від людей які не досягли вісімнадцятирічного віку.
 • Чи не образити атеїстів і релігійних користувачів.
 • Порадувати користувачів наявністю нових смайликів.
 • Розвантажити палітру анімаційних смайлів.

Для того щоб відрізняти прості і секретні смайли, необхідно вміти знаходити і відправляти їх друзям. Якщо користувач хоче надіслати другу або колезі смайлик, то знадобитися виконати такі дії:

 1. Відкрийте вікно для введення тексту повідомлення.
 2. Біля простий рядки знайдіть значок із зображенням мордочки і натисніть курсором миші.
 3. У вікні виберіть анімаційний смайлик, який відображає ваш настрій і відправте співрозмовнику, натиснувши Enter.

Спілкування в Інтернеті

Найчастіше користувачі стикаються з рекламою про можливість скачати секретні смайли. Швидше за все це якісь шахраї хочуть зламати їх обліковий запис. Всі секретні і прості смайли надаються не безкоштовній основі. Щоб скористатися прихованими символами потрібно пам’ятати їх код.

Що таке секретні смайли в Скайпі і як їх використовувати

Невидимі для користувача смайли знаходяться окремо від простих знаків. Для відправки смайлика з цієї групи знадобиться ввести спеціальний код, який відправляється одного і в процесі відправки перетворюється в кольорову картинку. Така процедура відправки проводиться і з простими символами. Наприклад, якщо користувач хоче відправити пику зі сльозами від сміху знадобитися ввести cwl (crying with laughter) або танцюючу мавпу потрібно написати monkey. Деякі приховані смайли мають два коди, при введенні будь-якого з них можна відправити смайлик. Таблицю з критими знаками можна додати собі в закладки або запам’ятати їх коди.

Існують такі коди секретних смайликів:

Жінка — woman.

Мені потрібно бігти — gotta run.

Вечірка в басейні — poolparty.

Баг або вірус — bug.

Равлик — Snail.

Поліцейський — stop.

Чоловік — men.

Чоловік з собакою — toivo.

Парасолька — umbrella.

Радуга — rainbow.

Людина в окулярах і капелюсі — oliver.

Удачі — good luck.

Літак — plane.

Машина — car.

Комп’ютер — computer.

Дівчина перед ноутбуком

Крім секретних смайлів і простих існують в програмі підлозі секретні смайли, які знаходяться в таблиці з усіма символами не у всіх користувачів Skype. До цієї категорії відносяться такі смайлики:

 • Щоб надіслати другу в тексті собаку, введіть dog.
 • Якщо хочете відправити кота, напишіть cat.
 • Людина їде на велосипеді — sander, bike, bicycle.
 • Попросіть співрозмовника передзвонити за допомогою коду call, T або t.
 • Надіслати значок конверта — mail, m, e.
 • Якщо хочете поговорити з одним введіть talk.

Таємні святкові смайли

Урочисті смайли відноситься також до секретних, так як відсутні окремо від панелі з простими символами. Наприклад, новорічні картинки з’являються перед новим роком і потім їх можна відправити після введення спеціального коду. Існують такі святкові смайлики:

Санта-Клаус — christmas, santa, xmas.

Новорічна ялинка — christmas tree, xmas tree.

Дух Різдва — holiday spirit, crazy xmas.

Святкова вечірка — festive party, party xmas.

День Подяки або танцююча індичка — turkey dancing.

Смайли в Скайпі у вигляді прапорів країн

Програма Skype надає можливість користувачам обмінюватися в текстових повідомленнях картинками прапорів своєї країни. Щоб відправити знак у вигляді прапора знадобитися ввести секретний код. Він виглядає таким чином: Flag і код країни. Каталог кодів прапорів можна знайти по такому посиланню: https // support.skype.com / ru / fag / FA / 12330 / menya-interesuet-polnyy-spisok-smaylikov.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector