Завантажити Скайп (Skype) для Windows XP, 7, 10 безкоштовно російською мовою

Установка Скайп для Windows XP

Skype — сучасна програма спілкування людей в режимі онлайн. Використовуючи додаток і мережу інтернет можна миттєво обмінюватися текстовою інформацією, здійснювати голосові дзвінки і бачити співрозмовника. Іноді в процесі завантаження Skype виникають деякі проблеми, що надають користувачам масу незручностей. Тому, розглянемо питання, як правильно завантажити і встановити месенджер на застарілу версію операційної системи Windows.

Як встановити Скайп на Windows XP

Щоб правильно встановити Skype на Windows XP потрібно виконати такі послідовні дії:

 1. Буде потрібно видалити на комп’ютері все папки і файли що стосуються додатка Skype. Таким чином при завантаженні старого варіанту програми можна уникнути самостійного оновлення програми до нової версії.
 2. Потім встановіть варіант Skype 2.5 на диск С. Це дозволить в подальшому оновлювати додаток до новіших варіантів.
 3. Скачайте Skype, який плануєте використовувати. Як правило, повинна бути наступна версія після Skype 2.5.

Сучасний варіант програми Skype частково не адаптований під Windows XP, що викликає труднощі з використанням потрібних функцій програми. З метою вирішення проблеми користувачі встановлюють попередні версії програми. Таким чином можна користуватися всіма функціями утиліти, тільки зі старим графічним інтерфейсом. Запорука правильної роботи програми залежить не від системних вимог, а від грамотно підібраного варіанту програмного забезпечення.

Дівчина спілкується в Інтернеті

Установка Skype на Windows 7 і вище

Завантажити програму для Windows 7 і вище можна з різних джерел. Найкраще це зробити з офіційного сайту, так немає небезпеки підхопити вірус і завантажити неякісне додаток. На сайті Skype додаток доступний для скачування усіма бажаючими. Для того щоб почати користуватися функціями програми, знадобиться завантажити дистрибутив, встановити його на пристрої і створити обліковий запис.

Для установки виконайте таку процедуру:

 1. Зайдіть на офіційний сайт месенджера і натисніть курсором мишки по завантаженню Skype. Після цього автоматично визначиться вигляд вашого пристрою і програмного забезпечення. Потім на комп’ютер завантажиться інсталяційний файл.
 2. У вікні зробіть вибір зручного для Вас мови програми і почніть завантаження програми.
 3. Після установки Skype на вашому пристрої з’явиться сторінка для входу в додаток. Введіть діючий логін і пароль. Якщо Ви до цього не користувалися функціями програми знадобиться створити обліковий запис.
 4. Для створення аккаунта внесіть свої дані: номер телефону, країну проживання, прізвище, ім’я, по батькові. Придумайте логін і пароль.
 5. Прочитайте умови угоди і натисніть Далі.
 6. На Вашу електронну скриньку прийде повідомлення з посиланням, по якій необхідно перейти.
 7. Тепер для входу в Skype можете використовувати придуманий логін і пароль, а також свою електронну пошту.

Діти перед ноутбуками

Також знадобиться змінити налаштування програми, які необхідні для роботи на Windows 7, 8, 8.1 і 10. Для цього в меню зайдіть в Інструменти і Налаштування. Тут користувач може внести такі зміни:

 • Вибрати аватар.
 • Увімкнути автоматичне оновлення додатка.
 • Внести в чорний список контакти.
 • Налаштувати гарнітуру.
 • Включити автозапуск.

Які проблеми можуть бути на старих версіях Windows

Можуть виникати труднощі при з’єднанні з інтернетом і завантаження списку користувачів. Перед тим як приступити до завантаження та встановлення програми Skype потрібно заздалегідь зберегти файл з контактами і файл підключення до мережі. Перенесіть їх в папку установки програми.

Проблеми з установкою програми можуть виникати через застаріле браузера. Щоб забезпечити стабільну роботу програми на вашому пристрої встановіть варіант Internet Explorer не раніше 11 версії.

Для коректної роботи програми радять дотримуватися системні вимоги для пристрою: не менше 512 МБ оперативної пам’яті пристрою, 1 ГГц частота процесора, наявність гарнітури. Часто збої в роботі програми виникають через атаки вірусів. Встановіть на комп’ютері антивірус і запустіть чистку пристрою.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector