Що таке боти в Скайпі, навіщо вони потрібні і як їх використовувати

Боти в Скайпі

Боти — це віртуальні співрозмовники, які сьогодні присутні в багатьох месенджерах. Skype не виняток. В останніх версіях програми також з’явилися ці корисні і унікальні додатки, кожне з яких має власний «характером». Боти корисні не тільки для спілкування. З їх допомогою можна шукати потрібну інформацію, грати в міні-ігри, заводити нових друзів і т.д. Щоб розмовляти з ботом в Скайпі, досить просто натиснути на обраного персонажа і почати писати йому.

Що таке боти в Скайпі

Боти для Skype — це зовсім не новинка. Подібні програми з’явилися ще в більш ранніх месенджерах і комп’ютерних іграх, щоб скласти компанію в віртуальних баталіях. Ці додатки імітують поведінку живої людини в віртуальному просторі. Перші боти мало нагадували людське спілкування, проте з часом вони стали приносити очевидну користь, і сьогодні кожна людина може створити особистого бота під замовлення. Найчастіше такі програми відповідають на дзвінки, є віртуальними довідниками, запрошують людей в групи і спільноти.

Спілкування через Інтернет

Навіщо потрібні боти в Skype

Скайп-боти, як і інші подібні програми, створені для довідки і розваги користувачів. З ними можна познайомитися, зав’язати розмову, зіграти в онлайн-гру, запитати прогноз погоди або останні новини. Популярні боти в Skype поки працюють тільки в деяких країнах — США, Австралія, Великобританія, Канада, Ірландія, Індія, Нова Зеландія і Сінгапур. Більшість програм-ботів — англомовні, хоча вже в найближчому майбутньому можуть з’явитися і аналоги російською. Мусимо зазначити, що боти можуть працювати тільки в останніх версіях Скайпу для Windows, Android і MacOS.

Як можна додати ботів в Скайп? Зробити це нескладно — достатньо в розділі «Контакти» знайти вкладку «Боти» і вибрати вподобаного персонажа. У браузерної версії потрібно відкрити вкладку «Огляд ботів». Після цього досить вибрати пункт «Почати» або «Додати бота», і можна приступати до спілкування. Якщо бот не сподобається або набридне, його в будь-який час можна видалити або заблокувати.

Робот перед комутатором

Популярні боти в Скайпі

Ось список найбільш популярних Скайп-ботів:

  • ОРПО Rammas — цікавий і розумний співрозмовник, здатних спілкуватися англійською та арабською мовою.
  • vertical.consulta — англомовний бот для медичних та інших консультацій.
  • Davó — англомовний бот-довідник.
  • У OKPAY БОТ — бот з питань платіжної системи Скайпу.
  • Allai — офіційний Скайп-бот Великобританії.
  • Едімич Інтернет-гіпермаркет — англомовний бот гіпермаркету «Едімич».

Як бачите, боти для Skype — надзвичайно зручні і корисні помічники. Незабаром додавати ботів і спілкуватися з ними можна буде в багатьох інших країнах, в тому числі і Росії.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector