Завантажити Skype (Скайп) для Iphone і IOS планшетів безкоштовно російською мовою

Skype на екрані iPhone

Skype для IOS — це безкоштовна програма для iPhone, iPad і iPod, за допомогою якої користувачі можуть відправляти миттєві повідомлення, здійснювати голосові і відеодзвінки. Крім цього, Скайп надає можливість дзвонити на номери мобільних і стаціонарних операторів за прийнятними тарифами.

Як завантажити і встановити Skype для Айфона

Щоб встановити програмне забезпечення на девайс, ви повинні підключитися до інтернету через Wi-Fi, 3G або 4G. Далі виконайте такі кроки:

 • запустіть App Store;
 • в пошуковий рядок введіть назву програми;
 • зі списку виданих результатів виберіть «Skype»;
 • натисніть на кнопку «Безкоштовно» синього кольору, потім на кнопку «Встановити» зеленого кольору;
 • наберіть пароль від свого облікового запису Apple ID;
 • клікніть по «Ок».

Якщо ви використовуєте російську Apple ID, то і Скайп встановиться на такому ж мовою.

Після того, як додаток з’явилося на робочому столі гаджета, його необхідно запустити. Потім пройдіть процес реєстрації, натиснувши на пункт «Створити обліковий запис». Ознайомтеся з одними умовами, заповніть форму необхідними даними: ім’я, логін, пароль, e-mail, телефонний номер і встановіть аватар. А також дозвольте додатком використовувати мікрофон на вашому айФоні.

Бізнесмен з телефоном

Які особливості IOS версії Скайп

 1. Встановивши Skype на «яблучне» пристрій, ви зможете безкоштовно здійснювати відео та аудіо дзвінки в будь-яку точку світу. Також не має значення, на якому з апаратів встановлена ​​програма у абонента, з яким намагаєтеся зв’язатися. Додаток працює за принципом своєрідної мережі, об’єднуючи людей, що використовують його на різних платформах.
 2. Надається можливість відправляти файли різного формату, а також обмінюватися текстовими повідомленнями в режимі реального часу.
 3. Доступні дзвінки за демократичними цінами на міські номери та номери операторів стільникового зв’язку. Таким чином, вигідно зв’язуватися з друзями або родичами, які перебувають в інших країнах.
 4. Ще однією перевагою Скайпу для IOS є можливість проведення відеоконференцій з відмінною якістю відеозв’язку.

Які можуть виникнути проблеми

Після виходу версії додатка 6.14.143 стало відомим, що нові версії будуть підтримуватися IOS 8 і вище. Для тих, у кого IOS 7 і менше, в AppStore залишили стару версію 6.13.158.

Skype на екранах телефонів

Проблема установки Скайпу полягає в тому, що завантажуючи програму перший раз, користувачеві не пропонують стару версію, а магазином перевіряється дотримання системних вимог нової версії. І якщо ви будете намагатися встановлювати Skype на IOS 7, отримаєте сповіщення, що для установки даного об’єкта потрібна IOS 8 і вище. Вирішити питання можна двома способами, скачавши Apple ID, який використовується на IOS 6 або IOS 7.

 1. Через завантажену програму iTunes, авторизуйтесь зі своїм Apple ID. Скачайте з App Store Скайп на комп’ютер з ОС X або Windows, але не встановлюйте.
 2. Якщо у когось є Айфон з IOS 8, то скористайтеся цим пристроєм. Вийдіть з Apple ID господаря телефону і авторизуйтесь свій Apple ID. Встановіть Skype з App Store і закрийте свій Apple ID.

Тепер відкрийте App Store на телефоні зі старою IOS і авторизуйтесь свій Apple ID, знайдіть Скайп і завантажте його. Перед завантаженням з’явиться повідомлення з пропозицією завантажити попередню версію, ви вибираєте завантажити останню сумісну. Таким чином, буде встановлено варіант додатка 6.13.158, який не буде оновлюватися.

Якщо причина неполадок полягає в чомусь іншому, спробуйте перевстановити програму на iPhone.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector