Що робити, якщо немає звуку в Скайпі, вас не чує співрозмовник

Навушники на клавіатурі

Який би популярною не була програма Skype, іноді у користувачів виникають деякі труднощі у використанні її функцій. Однією з таких проблем є відсутність звуку. Це доставляє масу незручностей під час спілкування з родичами і друзями. Стає практично неможливим скористатися функцією дзвінка або відеозв’язку. Давайте з’ясуємо, які причини цієї проблеми і як їх швидко усунути.

Що робити, якщо вас не чують

Якщо трапилося так, що при розмові в Skype Вас не чує співрозмовник, то в першу чергу треба з’ясувати, проблема існує тільки в цій програмі або в інших додатках теж. Для цього запустіть на комп’ютері будь-аудіоплеєр і відтворіть музику. Якщо звук чутно відмінно, значить проблема в іншому. Необхідно перевірити звукові настройки в самій програмі Skype. Якщо знову нічого не чути, спробуйте перевірити правильність підключення мікрофону і навушників. Часто проблема зі звуком в програмі може виникати через технічну несправність звукової гарнітури. Для цього підключіть інше звуковідтворювальний пристрій до комп’ютера.

Ще однією причиною труднощів зі звуком на комп’ютері може бути проблема з драйверами. Для того, щоб перевірити чи встановлені драйвера і їх справність, зайдіть в меню програми Skype і виберіть розділ Диспетчер пристроїв. У підпункті Звукові, відео та ігрові пристрої повинна бути інформація про аудіо-драйвера. Якщо є хоч один такий драйвер, значить проблему потрібно шукати в іншому місці. Можливо в результаті збою він став несправний, і в цьому випадку він буде виділений значками. Щоб вирішити проблему, слід видалити старий і встановити новий драйвер. Якщо користувач не знає який саме драйвер необхідно завантажити, то слід скористатися функціями спеціальної програми з пошуку та встановлення драйверів.

Налаштування звуку в Скайпі

У ситуації, коли користувач перевірив мікрофон і драйвера на справність, але звук так і не з’явився, можливо відключений звук на самому комп’ютері. Внизу на робочому столі пристрою знаходиться відповідний значок. Якщо він опущений вниз, значить це стало причиною відсутності звуку в програмі Skype. Для усунення цієї проблеми, підніміть значок вгору.

Може бути причина відсутності звуку знаходиться в налаштуваннях самого додатка. Для того щоб це з’ясувати, натисніть знову курсором на значок звуку внизу робочого столу пристрої і потім на напис Мішкер. У відкритому вікні Ви побачите регулятор звуку в Skype. Якщо він опущений вниз, значить звук був відключений.

Вирішити проблему в програмі допоможе зміна налаштувань безпосередньо в Skype. У меню програми знайдіть розділ Налаштування звуку. Тут є інформація про динаміки, перевірте їх підключення до використовуваному вами пристрою. Якщо в налаштуваннях вибрано інший пристрій, то замініть його на те, що Ви віддаєте перевагу використовувати.

Причиною відсутності звуку може бути використання застарілої версії програми Skype. Встановіть додаток останньої версії.

Налаштування звуку в Скайпі

Що робити, якщо ви не чуєте співрозмовника

У тому випадку, коли Ви не чуєте користувача з яким ведете розмову, значить необхідно усувати проблему з боку співрозмовника. Причинами таких проблем може бути:

  • Відсутність підключення мікрофона до комп’ютера співрозмовника. В цьому випадку, слід перевірити настройки підключення мікрофона безпосередньо на самому пристрої.
  • Технічні несправності звукової гарнітури. Попросіть одного або колегу, з яким спілкуєтесь в Skype, перевірити мікрофон на справність.
  • Чи не встановлений звук в самому додатку. Запропонуйте користувачеві, з яким Ви розмовляєте, перевірити настройки програми.
  • Проблема зі звуковими драйверами на комп’ютері. Проблему вирішить установка або заміна драйверів.

Як усунути хрип в навушниках або колонках при розмові

Під час спілкування користувачів в Skype, можуть виникати сторонні звуки. Це приносить масу незручностей, так як у користувачів виникають труднощі зі сприйняттям мови свого співрозмовника. Щоб вчасно усунути хрип в колонках і навушниках, необхідно з’ясувати причину їх виникнення.

Причини хрипів і шумів:

  • Проблема з мікрофоном. Найчастіше шуми виникають через високого рівня звуку мікрофона. Для цього, слід в налаштуваннях програми Skype зменшити рівень.
  • Неполадки з динаміками. При високому рівні гучності динаміків, можуть виникати перешкоди при розмові. Для цього в настройках Skype зменшіть рівень гучності динаміків.

Причиною хрипів і шумів при розмові в Skype можуть бути неполадки в програмі з боку вашого співрозмовника.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector