Як дізнатися (подивитися) свій логін в Скайпі на телефоні або комп’ютері

Вхід в Скайп

Мессенджер Скайп — одне з найвідоміших програм для комунікації. Щоб зареєструватися або увійти в обліковий запис Skype, достатньо вказати логін і пароль. Що ж робити, якщо з якоїсь причини ви забули свій логін? Це часто трапляється у користувачів, що мають кілька акаунтів в месенджері або інших соцмережах, коли в логіни можна просто заплутатися. У цьому випадку відновлення логіна до Скайпу допоможе повернути доступ до свого облікового запису.

Що являє собою логін в Скайпі

Перш, ніж згадати логін для доступу в Skype, варто розуміти, чи справді йдеться про логін, а не про нікнеймі, аватарі або адресі електронної пошти. Логін в Скайпі використовується в двох основних цілях — для входу в систему і для впізнання контакту в службі пошуку. Таким чином, якщо ви забули свій логін, у вас можуть виникнути проблеми з авторизацією, а в разі, якщо вам потрібно згадати логін іншого користувача, ця інформація допоможе вам знайти потрібний контакт, адже в Мережі є чимало людей з таким же ім’ям і прізвищем.

Як дізнатися свій логін в Скайпі

Нагадати логін в системі Skype можна декількома методами. Головне, врахувати, на якому етапі вам знадобиться дізнатися дані для входу в систему. Якщо ви вже встигли увійти в свій аккаунт, дізнатися логін Скайпу не складе труднощів. Для цього досить зробити наступне:

  • Знайдіть значок користувача з ім’ям і аватаром профілю у верхньому лівому кутку. Клацніть по зображенню користувача.
  • Коли відкриється меню, виберіть пункт «Облікові записи». У цьому полі можна побачити ім’я користувача. У деяких випадках воно може співпадати з логіном.
  • Клацніть по значку імені і за бажанням, внесіть необхідні зміни. Якщо ім’я не збігається з логіном, логін залишиться колишнім.

введення пароля
Якщо ви не встигли увійти в свій обліковий запис, дії будуть іншими:

  • Відкрийте сторінку відновлення логіна https://login.skype.com/recovery і введіть адресу електронної пошти, до якого прив’язаний аккаунт Skype.
  • Дочекайтеся отримання сервісного листи з кодом безпеки. Перейдіть за прямим посиланням і введіть в поле зазначені цифри.
  • Виберіть зі списку облікових записів потрібну і увійдіть в свій аккаунт, використовуючи зазначені дані.

Як дізнатися логін іншу людину в Skype

Що робити, якщо вам потрібно дізнатися ім’я або логін іншого користувача Скайпу? Найбільш простий і доступний метод — ввести в рядку пошуку ім’я та прізвище потрібної людини. Якщо в системі зареєстровано кілька користувачів з однаковими іменами та прізвищами, дивіться по фото — напевно ви зможете знайти того, кого шукаєте.

Ми сподіваємося, що дана інформація допоможе вам нагадати логін в Skype або відновити доступ до втраченого аккаунту. Якщо ви знаєте інші методи, які допомагають нагадати логін в Скайпі, поділіться, будь ласка, ними в коментарях.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector