Як встановити Skype для Смарт телевізора (lg smart tv, samsung smart tv)

Скайп на телевізорі

Завдяки Скайпу можна швидко зв’язатися з друзями, колегами або родичами. Дізнатися як у них справи або вирішити якесь важливе питання. Якщо раніше спілкуватися в Скайпі можна було тільки через комп’ютер і телефон, то зараз, завдяки розвитку технологій, за допомогою месенджера реально спілкуватися з потрібними людьми через телевізор. Як це можливо, дізнаєтеся, прочитавши матеріали статті.

Як встановити Скайп на телевізор LG Smart TV з LG Store

Звичайно не всі телевізори можуть підтримувати цю функцію. Для цього потрібна спеціальна марка телевізора, наприклад, LG Smart TV з LG Store.

Установка програми не займе багато часу, і в ній немає нічого складного. Користувачеві необхідно зайти в магазин додатків LG, і в пошуковому рядку ввести назву програми, в даному випадку Скайп. Після цього на екрані з’явиться значок програми. Клацніть по значку, і дайте згоду на завантаження утиліти. Далі натисніть на кнопку Встановити. Весь процес інсталяції займе приблизно одну хвилину.

Якщо користувач не має особистого облікового запису в програмі, йому доведеться зареєструватися. Це простий процес, який не займе багато часу. Ще користувач може використовувати особисті дані з облікового запису Microsoft.

Чоловік перед телевізором

Після даних маніпуляцій можна переходити до налаштувань, і вказати бажані параметри відео і звуку. Щоб зображенні під час спілкування було більш якісним, придбайте веб-камеру. Навіть якщо прилад вже оснащений відеокамерою, зображення все одно буде краще зі знімним пристроєм.

Встановлюємо Skype з офіційного сайту

Ще один спосіб встановити програму на телевізор — це завантажити її з офіційного сайту. Це не складно і абсолютно безкоштовно. За експлуатацію софта також не доведеться платити. Прилад обов’язково повинен бути підключений до мережі інтернет, інакше нічого не вийде. Запустіть доступний браузер, і в пошуковому рядку напишіть наступну адресу: https://skypefree.info/na-televizor/64-skayp-dlya-televizora-lg.html. Дочекайтеся результатів пошуку, і зможете швидко завантажити потрібну програму.

З 2017 року компанія Microsoft перестала займатися розробкою програми Скайп для телевізорів. Користувачам буде доступна тільки стара версія програми. Але врахуйте, що доступна вона буде тільки для тих моделей телевізорів, на яких компанії, які виробляють Smart TV, залишать таку функцію.

Спілкуємося в Скайпі без установки прямо з браузера

Якщо користувач зареєстрований в програмі, то він може скористатися її онлайн-версією. Для цього завантажувати та встановлювати додаток на телевізор не потрібно. Головне, щоб пристрій було підключено до мережі інтернет, і було якісне з’єднання з сервером. Запустіть браузер, відкрийте онлайн-версію Скайп, увійдіть в свій аккаунт, і можете приступати до спілкування з друзями.

Скайп на телевізорі

Можливі проблеми з-за припинення підтримки Смарт телевізорів

Якщо користувач хоче виробляти спілкування за допомогою Скайп через телевізор, то йому краще купити прилад з уже встановленою програмою. Звичайно така техніка буде коштувати трохи дорожче, але зате можна буде користуватися додатком. В іншому випадку, якщо прилад не розрахований на можливість підключення до месенджер через припинення підтримки Скайп для Смарт TV, то як би ви не старалися, експлуатувати програму не вийде.

Враховуйте при покупці, що дешева техніка може бути неякісною, і не буде підтримувати всі обіцяні функції.

Можливість користуватися додатком також буде залежати від виробників техніки. Може бути якісь з них відразу відмовляться від Skype, а інші навпаки залишать утиліту ще не деякий час, з огляду на попит споживачів. Також пам’ятайте про те, що якщо програма вже встановлено на телевізорі, то їм можна буде користуватися і далі, ніхто не зможе його насильно видалити.

У будь-якому випадку не варто засмучуватися, адже з будь-якої ситуації можна знайти вихід, і найближчим часом ця проблема обов’язково буде вирішена.

Тепер ви знаєте всю необхідну інформацію, і зможете спілкуватися з потрібними людьми через Скайп за допомогою Смарт TV. Не забувайте про рідних і близьких, і завжди залишайтеся на зв’язку з ними.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector