Скільки інтернет трафіку споживає Скайп при аудіо та відео дзвінки

Інтернет трафік

Користувачеві програми Skype, який використовує не безлімітний інтернет важливо знати, скільки трафіку споживає програма при активному використанні. Адже оплата таких інтернет послуг залежить від обсягу завантаженої або завантаженої інформації.

Скільки трафіку споживає Skype при розмові з однією людиною

На сайті Skype доступна для всіх користувачів інформація про мінімальну швидкість інтернету, яка необхідна для здійснення якісних дзвінків і текстової листування. Крім того, при запуску програми і завантаженні контактів додаток з’їдає 1,2 Мб. А також, це відбувається при включенні програми Skype. Для здійснення звичайного дзвінка підійде низька швидкість інтернету. Як правило, розмір трафіку залежить від таких причин:

 • Якість картинки при відеозв’язку. В середньому при швидкості п’ятсот кілобіт в секунду якісний відеодзвінок з’їдає п’ятсот мегабайтів. Якщо користувачеві не важливо якість відеозв’язку, знизити обсяг трафіку можна, змінивши вигляд камери.
 • Чи використовується режим відеокамери. При звичайній розмові, не використовуючи камери при швидкості сто кілобіт використовується близько вісімдесяти і ста мегабайт.
 • Швидкість з’єднання. При високій швидкості інтернету, відповідно буде вище якість зображення при відеодзвінків. Наприклад при швидкості двадцять кілобіт програма Skype зжирає двадцять мегабайтів при одному тільки простому дзвінку, без підключення камери. А при швидкості сто кілобіт вживається сто мегабайт трафіку. Якщо говорити про використання веб-камери, то споживання трафіку зросте в два рази.

Спілкування в Інтернеті

За даними статистики існує такий приблизний розмір споживання трафіку програми Skype:

 • При запуску програми на екрані при швидкості інтернету триста кілобіт стільки ж споживає Skype мегабайтів трафіку за годину.
 • Відеодзвінок високої якості вимагає півтора мегабайта на годину.
 • Конференція з семи користувачів з’їдає чотири мегабайта трафіку.

Скільки трафіку їсть Скайп при групових дзвінках

При здійсненні дзвінків з одночасною участю кількох користувачів розмір споживання трафіку збільшується в стільки ж разів скільки. Розробники програми створили таблицю з об’ємом необхідної швидкості для здійснення групових дзвінків. Відповідно до даних таблиці:

 • Для конференції за участю трьох співрозмовників потрібна мінімальна швидкість для скачування і відправки п’ятсот дванадцять кілобітах і сто двадцять і вісім кілобайт за секунду.
 • Для дзвінка, в якому беруть участь п’ять осіб необхідно два мегабіта і сто двадцять і вісім кілобіт в секунду.
 • Для участі семи чоловік буде потрібно для скачування чотири мегабіта на секунду і відправку сто двадцять і вісім мегабіт.

Дівчина з ноутбуком

За допомогою спеціальних програм можна з точністю розрахувати витрати користувача на переговори в Skype. Наприклад, Network Traffic Counter. Утиліта проста у використанні не вимагає установки на пристрої. Користувач сам визначає проміжок часу за який необхідно перерахувати розмір витрат. За допомогою цієї програми можна детально проаналізувати вхідну і вихідну інформацію.

Як зменшити споживання інтернету Скайпом

 • Не залишайте Skype в режимі очікування при використанні якого програма споживає мінімальний розмір трафіку.
 • Щоб зменшити розмір витрат, змініть параметри в налаштуваннях камери. Якщо використовувати при відеозв’язку картинку невисокої якості, то споживання трафіку програмою значно зменшиться.
 • Якщо користувачеві не обов’язково бачити співрозмовника через камеру, то краще використовувати функцію звичайного розмови. Адже витрати на трафік зменшуватися в два рази.
 • При здійсненні аудіо дзвінка використовуйте телефон, а не комп’ютер, при використанні першого витрати значно менше.
 • При використанні мобільних телефонів двома співрозмовниками, трафіку вживається більше.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector