Завантажити Free Video Call Recorder для Skype безкоштовно російською мовою

Відеокамера на моніторі

Скайп — безкоштовний сервіс спілкування людей в мережі інтернет. За допомогою програми можна відправляти смс-повідомлення, здійснювати дзвінки без обмежень у часі і відстані між співрозмовниками. Крім домашнього використання програма знайшла широке застосування в робочій сфері. Керівники проводять конференції та наради для вирішення економічних і організаційних питань компанії. Іноді існує потреба в запису проведеної бесіди в Скайп. Це необхідно тоді, коли в процесі розмови звучить важлива інформація, яку потрібно не забути. А також тоді, коли користувач пропустив нараду, де обговорювалися важливі питання діяльності компанії. Коли користувач збереже розмову, він зможе в потрібний час прослухати потрібну інформацію.

Що таке Free Video Call Recorder for Skype

Free Video Call Recorder — додаток, завдяки якому користувачі можуть робити запис важливої ​​розмови в Скайп. Меню і розділи програми представлені російською мовою, що робить програму зручною для користувачів. У порівнянні з іншими подібними програмами, утиліта безкоштовна і не має обмежень для користувачів. Завантажити програму на пристрій можна з офіційного сайту DVDVideoSoft. Після завантаження програми проведіть установку. Для цього знадобиться виконати такі дії:

  1. Для запуску програми клікніть курсором мишки по ярлику.
  2. У вікні, клікніть Ок, щоб інтерфейс програми був російською мовою.
  3. Поставте галочку, якщо Ви згодні з ліцензійними умовами.
  4. Визначте місце для зберігання програми на пристрої та натисніть Далі.
  5. При відкритті нових вікон клікніть курсором знову Далі.
  6. Система запропонує вибрати вид установки. Вам буде потрібно натиснути на інформацію користувача і видалити всі позначки. Натисніть курсором Далі.
  7. У новому вікні поставте позначки і погодитеся зі всіма умовами програми. Натисніть Далі.
  8. Додаток готове до установки. Натисніть Встановити і Завершити.

Запис відео в Скайпі

Програма проста в управлінні і не вимагає спеціального навчання для користувача. Запис розмови здійснюється в високій якості. Щоб переглянути записану розмову досить натиснути одну кнопку.

Запис здійснюється в трьох видах. Це запис лише бесіди співрозмовника, запис двостороннього розмови і запис голосу під час бесіди.

Як користуватися цим додатком для Скайпу

Якщо користувач правильно встановив програму на пристрої, то щоб скористатися її функціями знадобиться просто клікнути курсором мишки по ярлику. Після запуску програми на екрані монітора відкриється вікно з інформацією про те, що перш ніж зробити запис розмови в Скайп, необхідно повідомити про це співрозмовника. Натисніть курсором Continue. Для зручного користування програмою виберіть російську мову. Натисніть в Меню додатка Tools і Language. Потім клікніть Російська мова.

Free Video Call Recorder для Скайпу

Щоб записати аудіо або відеодзвінок знадобиться подзвонити другу або родичу. В меню програми виберіть Запис. Для завершення запису клікніть Стоп. Під час запису розмови і відео в Скайп ця кнопка використовується для паузи.

У пункті Аудіо та відео змініть потрібні налаштування. Якщо необхідно записати відео, виберіть в налаштуваннях відповідний режим. Для запису голосу виберіть запис. Коли в процесі розмови відео відсутнє, запис бесіди не відбудеться. Потрібний режим запису потрібно відзначити галочкою.

Знаючи про існування зручною утиліти, Ви завжди зможете насолодитися прослуховуванням важливої ​​розмови в Скайп.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector