Як вийти з Ватсапа: способи правильно відключити месенджер

WhatsApp — сучасний і надійний месенджер, що дозволяє залишатися завжди на зв’язку з родичами і друзями. Відразу після включення мобільного пристрою і підключення до мережі Інтернет, в Ватсап відображається, що користувач перебувати в режимі онлайн. При цьому не обов’язково входити в сам месенджер. Розробниками не передбачено спеціальної опції для завершення роботи з програмою. Читайте далі, щоб дізнатися, про дієвих способи виходу з облікового запису whatsapp на різних пристроях.

Як вийти з WhatsApp?

Причин, за якими користувачеві необхідно відключити месенджер може бути кілька. До найпоширеніших з них ставитися:

 • Купівля нового пристрою.
 • Необхідність у внесенні змін до облікового запису.
 • Оновлення програми.
 • Економія заряду акумулятора і інтернет-трафіку.

Сьогодні оператори мобільного зв’язку пропонують вигідні для користувача тарифи на безлімітний інтернет. Тому, можна підібрати найбільш оптимальний для себе варіант, щоб не переривати зв’язок з друзями по ватсап. При кожному виході оновлення розробники програми піклуються про те, щоб Ватсап споживав якомога менше витрати батареї смартфона. Крім цього, на ринку сучасних мобільних пристроїв доступні смартфони, акумулятор яких може працювати без підзарядки до трьох днів. Для того, щоб тимчасово покинути месенджер на смартфоні з можна скористатися такими методами:

 1. Відключити інтернет-з’єднання.
 2. Вивантажити програму з пам’яті пристрою.

Ілюстрація на тему Як вийти з Ватсапа: способи правильно відключити месенджер

Як вийти з Ватсапа на Андроїд?

Відключити Ватсап на телефоні ОС Android можна наступним чином:

 1. У мережевих налаштуваннях пристрою деактивувати wi-fi і передачу мобільних даних. Без доступу до інтернету програма не буде працювати, відповідно не будуть приходити повідомлення. В «Налаштуваннях» телефону перейдіть в розділ «Мережа» або виконайте свайп по екрану зверху вниз, потім вимкніть мережу.
 2. Вимкнути сповіщення в Ватсап. Даний метод підходить для тих, хто хоче залишатися в мережі-інтернет, але при цьому не отримувати повідомлення. Для цього знайдіть в меню мессенджера розділ «Налаштування», потім підрозділ «Повідомлення». Приберіть позначку, щоб зробити неактивною залиште як є. Крім цього, у користувача є можливість відключити звук повідомлень месенджера в налаштуваннях пристрою. Для цього, потрібно перейти в розділ «Звук», потім «Сповіщення».
 3. Завантажити з Play Market спеціальну утиліту Hide Status, яка дозволяє приховати статус в мережі. Користувач може продовжувати спілкуватися в чаті, але співрозмовники будуть бачити, що ви в мережі.
 4. Приховати статус в налаштуваннях приватності. При цьому користувач також втрачає доступ до аналогічної інформації. Для зміни налаштувань конфіденційності перейдіть в налаштування облікового запису, в розділі «Конфіденційність» виберіть «Статус». Активуйте цю опцію.
 5. Деінсталювати Ватсап на пристрої. Цей метод є радикальним, підходить тим користувачам, які не хочуть спілкуватися з Ватсап.

Ілюстрація на тему Як вийти з Ватсапа: способи правильно відключити месенджер

Як вийти з Ватсапа на айФоні?

У власників «яблучних» пристроїв є можливість відключити всі повідомлення. На робочому столі смартфона натисніть на іконку із зображенням шестерінки. У розділі «Звук повідомлень» вибрати «Без звуку». В налаштуваннях Ватсап знайдете розділ «Повідомлення», потім деактивуйте звук повідомлень в індивідуальних і групових чатах. Другий варіант вирішення питання є відключення мережевих даних.

Перейдіть в «Налаштування», потім «Додатки». Торкніться Ватсап, потім деактивуйте опцію «Стільникові дані». Володар iOS-пристрої може змінити налаштування приватності. Запустіть месенджер, потім перейдіть в налаштування облікового запису. У пункті «Статус» торкніться «Конфіденційність».

Ілюстрація на тему Як вийти з Ватсапа: способи правильно відключити месенджер

Як вийти з програми Ватсап на комп’ютері?

Для тимчасового відключення месенджера на ПК скористайтеся такою інструкцією:

 1. Відкрийте програму на смартфоні.
 2. Натисніть на кнопку із зображенням трьох крапок.
 3. Виберіть вкладку «whatsapp web».
 4. Увімкніть опцію «Вийти з усіх комп’ютерів».
 5. Тепер персональний комп’ютер стане поза аккаунта Ватсап.

Сподобалася стаття? Діліться з друзями в соціальних мережах і залишайте ваші коментарі.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector