Як вийти з групи в Ватсапе якщо ви адмін або простий юзер

WhatsApp — надійний і сучасний месенджер, який завоював популярність серед користувачів завдяки зручному функціоналу. Крім листування в індивідуальних чатах, програма пропонує користувачам швидкий обмін повідомленнями в групах. Переписка в групових чатах іноді набридає, тому багатьох цікавить, як піти з групи Ватсап. У цій статті розглянемо порядок дій для адміністратора і простого користувача.

Як вийти з групи в Ватсапе

Користувачі Ватсап мають відмінну можливість створювати групові чати, за допомогою яких можна обмінюватися повідомленнями та мультимедійними файлами з масою людей. У кожному груповому чаті є важлива людина — адміністратор. Як правило, він є засновником групи. Він може додавати або заборонити доступ до спільноти. Коли груповий чат складається з величезної кількості учасників, то встежити за порядком в співтоваристві складно. Тоді засновник може взяти кого-небудь в помічники, надавши права адміністратора. Нерідко трапляється так, що сам учасник обговорення хоче вийти з нього без відома модератора.

Ілюстрація на тему Як вийти з групи в Ватсапе якщо ви адмін або простий юзер

Якщо ви запрошений користувач

Коли обговорення в груповий листуванні стає нецікавим, відволікає, або з’являється інша причина, користувач може вийти з чату в будь-який момент. Для цього знадобиться запустити на телефоні месенджер і виконати наступні дії:

  1. У меню програми зайдіть в розділ «Чати».
  2. Торкніться рядка назви спільноти, з якого хочете вийти.
  3. У контекстному меню виберіть опцію «Інформація про групу», потім «Вийти з групи».

Після виходу з групового чату, решта учасників в автоматичному режимі будуть проінформовані про це. Піти з групи без повідомлення інших учасників не вийде. Однак, існує кілька способів, що дозволяють покинути масову переписку непомітно. Якщо користувач хоче піти з групового чату через те, що його дратують постійні звукові сигнали повідомлень, то можна вирішити питання по іншому. Просто вимкніть оповіщення в налаштуваннях програми, тоді повідомлення приходити не будуть. Для цього виконайте такі дії:

  1. Зайдіть в груповий чат.
  2. Натисніть на кнопку з трьома крапками, розташовану в правому верхньому куті.
  3. Зі списку опцій виберіть «Не турбувати». Вкажіть час, протягом якого вас не повинен турбувати чат (8 годин, 7 днів або рік).
  4. Функцію «Показувати сповіщення» можна активувати і деактивувати за бажанням. Після включення опції повідомлення групи будуть приходити, але телефон на них не буде реагувати. Якщо відключити, оповіщення приходити не будуть, немов група затихла і в ній ніхто не спілкується.

Ілюстрація на тему Як вийти з групи в Ватсапе якщо ви адмін або простий юзер

Після виходу із товариства, користувач може знову в нього увійти. Надішліть відповідний запит адміністратору. Після прийняття заявки користувач зможе повернутися.

Якщо ви адміністратор

Творець спільноти може піти з групового чату після виконання таких дій:

  • Перейдіть в «Налаштування» спільноти.
  • Далі необхідно призначити нового модератора. В іншому випадку, адміністратор буде визначено системою автоматично. Тому виберіть зі списку учасників підходящу кандидатуру на цю посаду.
  • Торкніться пункту контекстного меню «Призначити адміном групи». Так ви залишите після себе наступника. Після цього можете прокинути групу, як було описано вище.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector