Як зберегти аудіо з WhatsApp: три працюючі способу

Ілюстрація на тему Як зберегти аудіо з WhatsApp: три працюючі способу

WhatsApp — це популярний месенджер, він дозволяє вам спілкуватися з друзями і близькими, дзвонити їм, а також обмінюватися різними медіа. Він дуже швидко завоював популярність у людей по всій земній кулі. Іноді буває таке, що людині відправили якусь аудіозапис і потрібно її скачати на свій телефон. Як же це зробити? Ми розповімо вам про це в нашій статті.

Чи можна зберегти аудіо з Whatsapp?

На жаль, в додатку розробники не зробили окрему функцію збереження аудіофайлів і ви можете їх слухати тільки перебуваючи в програмі. Швидше за все, це пов’язано з авторськими правами на музику. Виробники не захотіли ризикувати і не зробили таку можливість в програмі.

На багатьох IOS взагалі відсутня функція збереження медіафайлів. У Андроїд з цим легше. Але все ж є кілька способів зберегти аудіо і прослуховувати його окремо. Вони працюють майже однаково як на IOS так і на Андроїд смартфонах.

Ілюстрація на тему Як зберегти аудіо з WhatsApp: три працюючі способу

Три способи зберегти музику в Ватсап

Перший з них — це витягування музики з кешу пристрою. Кеш потрібен для того, щоб в ньому створювалися тимчасові файли під час роботи програми. Через деякий час він самоочищається, або це можна зробити самому. Але якщо ви не очистили його, то інформація за останні пару годин залишиться там. Щоб дістати ваш файл потрібно включити в Ватсапе функцію «автозавантаження медіа». Після цього аудіо-треки будуть зберігатися в кеші, і їх можна буде дістати звідти за допомогою будь-якого файлового менеджера.

Другий спосіб — це пошук аудіо в кореневих папках месенджера.

Кожна програма створює свої папки у вашій файловій системі. У них ви можете знайти свої файли. Для цього відкриваємо диспетчер файлів, шукаємо папку WhatsApp, в ній знаходимо папку під назвою media, а потім знаходимо папку з написом whatsapp audio. Все, ваша музика тепер у вас.

Ілюстрація на тему Як зберегти аудіо з WhatsApp: три працюючі способу

Третій спосіб полягає в тому, щоб відправляти ваші файли на електронну пошту.

За здійсненності він трохи легше, ніж два попередніх. Часто програми не зберігають файли в папки, і тоді на допомогу приходить хмара. Саме туди ви можете відправити файли, щоб потім завантажити їх звідти. На айФоні функція хмари більш продумана, ніж на Андроїд. Ви просто пересилається повідомлення з вкладенням на пошту, а потім витягаєте звідти. Є навіть спеціальні програми, які допомагають це зробити. Єдиний мінус у тому, що це може відняти у вас велика кількість трафіку, що не завжди зручно. Але в цілому це самий надійний і зручний спосіб.

Звичайно, всім нам хотілося б зберігати мультимедійні дані натисканням однієї-єдиної кнопки, але на жаль, такого в програмі немає. Зате, при бажанні, ви все одно зможете зберегти аудіо собі і не втратити його.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector