WhatsApp помилка завантаження, не можу встановити Ватсап: причини помилок

Сьогодні WhatsApp займає лідируючу позицію серед програм, що дозволяють обмінюватися текстовій листуванням, фото і відео файлами. У процесі інсталяції програми користувачам нерідко доводиться стикатися з низкою проблем. Читайте далі, щоб дізнатися про найпоширеніші причини виникнення помилок і дієвих способах їх усунення.

Ілюстрація на тему WhatsApp помилка завантаження, не можу встановити Ватсап: причини помилок

Види помилок в WhatsApp

Під час інсталяції та використання Ватсап користувач може зіткнуться з такими багами:

 1. Error №11 — може з’являтися через проблеми з сервісами Google Play.
 2. Error № 24 — виникає тільки на пристроях із застарілою ОС Андроїд і включеним ART.
 3. Error №101 — означає, що немає вільного місця на внутрішньому накопичувачі пристрою.
 4. Error №403 — з’являється при завантаженні додатків з Play Market.

Ілюстрація на тему WhatsApp помилка завантаження, не можу встановити Ватсап: причини помилок

Помилки установки — можливі причини

Для того, щоб встановити месенджер на смартфон досить інсталювати додаток з Play Market. Однак, вже на даному етапі користувач може стикнутися несправності. Причинами багів можуть бути:

 • Заповнена пам’ять пристрою.
 • Відсутність підключення до мережі Інтернет.
 • Збої в роботі диспетчера задач.

Способи усунення частих помилок

Помилка № 101. При виникненні труднощів з установкою месенджера спочатку варто перевірити обсяг вільної внутрішньої пам’яті пристрою. Для коректної роботи програми потрібно мінімум 1 гігабайт вільного простору. Сам інсталяційний файл Ватсап важить не багато, проте для зберігання листування і мультимедійних файлів знадобиться додаткова пам’ять. Якщо обсяг пам’яті пристрою, видаліть непотрібні програми і медіафайли. Цінні ПО, фото і відео перенесіть на SD-карту.

Щоб перевірити обсяг ОЗУ виконайте такі дії:

 1. Зайдіть в меню налаштувань смартфона.
 2. Перейдіть в розділ «Пам’ять».
 3. Тут доступна інформація про обсяг використаної та вільної пам’яті.

Ілюстрація на тему WhatsApp помилка завантаження, не можу встановити Ватсап: причини помилок

Помилка з кодом 24. Дана проблема виникає через існування на мобільному телефоні прихованої папки com.whatsapp. Вона може з’явитися після невдалої спроби установки Ватсап. Розробники месенджера вже повідомили про існування такої несправності Google і тепер вона усунена в версії Андроїд 4.4.1. Тому, щоб вирішити проблему з установкою поновіть операційну систему мобільного пристрою. Перешкоджати стабільній роботі месенджера може встановлене на пристрої додаток — Task-killer. Фахівці рекомендують перед установкою Ватсап деактивувати або видалити цю програму. Після інсталяції менеджера можна заново завантажити Task-killer.

Для того, щоб позбутися від помилки №11 спробуйте перезавантажити мобільний телефон, потім запустити Ватсап. Якщо це не допомагає, необхідно:

 1. На робочому столі смартфона знайдіть значок із зображенням «шестерінки», торкніться його, щоб перейти до налаштувань пристрою.
 2. Тапніте розділ «Додатки», потім «Сервіси Google Play».
 3. Виберіть опцію «Зупинити», потім знову зробіть запуск.
 4. Зайдіть в налаштування облікового запису.
 5. Видаліть аккаунт, за допомогою якого ви авторизувалися в Play Market.
 6. Повторіть процедуру створення облікового запису.

Ілюстрація на тему WhatsApp помилка завантаження, не можу встановити Ватсап: причини помилок

Якщо при спробі завантажити додаток з Play Market на дисплеї з’являється код 403 вирішити несправність допоможе автоматична перезавантаження синхронізації акаунтів. Процедура полягає в таких діях:

 1. Зайдіть в «Налаштування».
 2. Торкніться розділу «Акаунти» або «Облікові записи та синхронізація»
 3. Деактивувати синхронізацію в автоматичному режимі.
 4. Зробити перезавантаження смартфона.
 5. Повторіть вхід в розділ «Облікові» для повторної активації опції.

Однією з найпоширеніших причин багів в Ватсап є відсутність інтернет-зв’язку. Природно без підключення до мережі можна завантажити, встановити, оновити і використовувати функції програми. Перш ніж застосувати більш радикальні методи вирішення несправностей, перевірте підключення пристрою до мережі. Для цього, в пошуковику браузера задайте будь-який запит. Крім того, варто перевірити чи не включена режим польоту, а також правильність роботи мобільних даних при використанні мобільного інтернету.

Користувач месенджера може зіткнуться з такою проблемою, коли при авторизації не спадає повідомлення із секретним кодом. В такому випадку, знадобиться скористатися опцією «Зателефонувати мені». На вказаний номер буде виконаний дзвінок бота, який продиктує секретну комбінацію цифр. Даний код введіть у відповідне поле введення.

Ілюстрація на тему WhatsApp помилка завантаження, не можу встановити Ватсап: причини помилок

Ще одна часта проблема — помилка при завантаженні в ватсап фото, картинки і відео. Такі труднощі можуть виникнути з наступних причин: неправильна установка дати і часу в настройках пристрою, повільна швидкість інтернету і проблеми з картою пам’яті. Якщо на іконі додатку відображається неправильна кількість отриманих повідомлень, усунути проблему допоможуть такі дії:

 • Надішліть з чийогось номера повідомлення собі в акаунт.
 • Видаліть іконку месенджера з домашнього екрану смартфона, потім заново створіть.
 • Видаліть файли месенджера в настройках телефону. Зайдіть в розділ «Додатки», потім виберіть Ватсап. Натисніть «Очистити дані». Якщо проблема залишилася, переустановите додаток.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector