Як відновити переписку в Скайпі після видалення програми або перевстановлення Windows

Як правило історія отриманих і відправлених повідомлень в Skype зберігається протягом тридцяти діб. Потім всі вони автоматично видаляються з сервера. Продовжити термін зберігання можна змінивши параметр в налаштуваннях програми. Після зникнення повідомлень в Skype знайти їх можна на жорсткому диску комп’ютера за допомогою сторонньої програми. Якщо Ви хочете продовжити час зберігання текстової листування, знадобиться провести таку процедуру:

  1. У меню програми Skype знайдіть розділ Інструменти і Налаштування.
  2. Натисніть курсором по пункту Чати і смс.
  3. Потім потрібно знайти Установки чату і вибрати Відкрити додаткові настройки.
  4. У новому вікні користувачеві знадобиться напис Зберегти історію. Програма запропонує кілька варіантів проміжків часу протягом яких буде збережена листування.
  5. Поставте галочки для потрібний варіант і збережіть.

Інформація в хмарі

Як переглянути видалені повідомлення, які ще є на ПК

Якщо користувачеві не вдалося знайти переписку в Skype, прочитати його можна в настановних файлах програми на пристрої. Для цього знадобиться завантажити додаткову програму SkypeLogView, яка проста і зручна в користуванні. Щоб скористатися функціями спеціального додатку необхідно дізнатися точну адресу папки з потрібною листуванням. Натисніть на клавіатурі комп’ютера Win + R і у вікні на моніторі напишіть% APPDATA% і клікніть ОК. Після цих дій Ви зможете побачити всі файли програми. Далі належить вибрати зі списку назву облікового запису історія повідомлень якій потрібна користувачеві. Виділіть і скопіюйте адресу. Потім запустіть додаткову утиліту SkypeLogView і зайдіть в розділ Файл і потім Папка з журналами. У який з’явився новому вікні вставте скопійоване посилання з адресою аккаунта. Біля рядка Завантажувати записи тільки за вказаний період не потрібно залишати позначки. Після виконаних дій перед Вами відкриється список з текстовими повідомленнями і дзвінками з інформацією про дату і час. Щоб відкрити потрібну натисніть на нього курсором мишки.

програма SkypeLogView

Чи можна відновити видалені повідомлення після переустановлення Windows

Після переустановлення програмного забезпечення на комп’ютері відновити вилучену текстову переписку можна лише в тому випадку коли будуть дотримані такі правила:

  • Якщо під час установки програми Skype не був обраний параметр Видаляти повідомлення завжди.
  • Коли повідомлення в додатку були видалені, то повернути їх назад на сервер не можна.
  • Щоб відкрити доступ до файлів з текстовою листуванням на комп’ютері знадобиться завантажити додаткову програму.
  • Відновленню підлягає листування, яка здійснювалася після останньої переустановки системного забезпечення.

Щоб відновити історію листування скачайте і встановіть на пристрої програму SQLite. Вона знадобиться щоб відкрити доступ до бази даних на комп’ютері. У меню програми в розділі Підключити базу даних. У вікні в списку виберіть main d.b. У цій папці є вся текстова листування. Натисніть курсором Виконати запит. Після виконаних маніпуляцій користувач зможе прочитати історію листування. Перенести переписку назад на сервер неможливо.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector