Як відкрити кришку iPhone

Отже, друзі, сьогодні ми з вами уявимо себе в якості технічного спеціаліста, який знає, як відкрити кришку Айфона. Напевно ви хоча б раз замислювалися про те, що це можна зробити самостійно і без допомоги якого-небудь фахівця-майстра. Звичайно, проводити подібного роду операції вкрай не рекомендується, так як ви ризикуєте поламати свій пристрій в міру некомпетентності в цьому питанні. Але, як то кажуть, без досвіду нічому не навчишся. Тому, якщо у вас є бажання рухатися в цьому напрямку або ж ви маєте простий інтерес, то давайте ж дізнаємося, як зняти кришку з iPhone.

Зняти кришку на iPhone не так складно як здається

Зняти кришку на iPhone не так складно, як здається

Перш за все варто звернути увагу, що всі їх дії, ви робите на свій страх і ризик. Ніхто не несе відповідальності за те, що ви робите. Тому краще добре подумати про це, перш ніж братися за справу. Якщо ви поламаєте який-небудь компонент у своєму телефоні, то вам не будуть лагодити його по гарантії, так як це не є гарантійним випадком. Тоді вам доведеться звертатися за допомогою до платних видів послуг ремонту пристроїв.

Також врахуйте, що відкрити задню кришку можна тільки на моделі iPhone 4s і молодше. На більш старших апаратах починаючи від п’ятого айфона, ви будете знімати дисплей для доступу до внутрішньої частини смартфона. І якщо у вас буде тріщина або вм’ятина на задній частині шостого Айфона, наприклад, то ви зможете поміняти тільки весь корпус цілком. При повній бойовій готовності і наявності цілеспрямованої настрою приступаємо до виконання операції!

iPhone 4 і 4s

Для того щоб зняти кришку iPhone 4 або 4s нам буде потрібно лише спеціальна відповідна викрутка для гнізд внизу пристрою (де розташований вхід для зарядки) і трохи терпіння. На відміну від більш пізніх моделей зробити це набагато простіше:

  • Акуратно відкрутите гвинти (їх всього два). Покладіть їх на місце, де вони не загубляться.

Відкручуємо два гвинти

Відкручуємо два гвинти

  • Тепер встановити свої великі пальці на поверхню кришки трохи нижче логотипу Apple, ближче до країв пристрою, вказуючи ними в сторону яблука. Вийде так, ніби воно збирається впасти між ними.
  • Трохи підштовхніть кришку вгору так, щоб внизу з’явилася щілина. Тобто, кришка трохи відійде вгору. Потім дуже акуратно можете відокремити її від пристрою. Готово! Тепер ви можете побачити все, що знаходиться всередині вашого смартфона.

Отже, а як же відкрити Айфон 6s або інший? Як і було обіцяно вище, зараз ми спробуємо відкрити iPhone більш пізніх пристроїв. Під час операції нам знадобиться не тільки викрутка для гвинтів Pentalobe, а й спеціальна присоска, яка дозволить відокремити дисплей. Якщо у вас немає такого обладнання, то не намагайтеся зробити це за допомогою підручних засобів. Краще придбати їх в якомусь магазині в місті або ж в інтернеті: вони коштують дуже мало. Якщо ж у вас є ці інструменти, і вони готові до роботи, то приступимо:

  1. Відкручуємо два гвинти за допомогою викрутки Pentalobe і прибираємо їх в окреме місце. Вони дуже маленькі, тому їх буде легко втратити.
  2. Тепер вкрай акуратно розташуйте присосок до дисплея, нижче середини екрана (ближче до кнопки «Додому»). Але дивіться, щоб вона не торкалася цієї клавіші.
  3. Також акуратно потягніть присосок так, щоб нижня частина дисплея відійшла. Повністю він не відійде, так як нагорі розташований спеціальний шлейф. Бажано його не знімати, хоча це теж можливо. Підніміть відокремлений дисплей так, щоб вам було зручно замінити при необхідності деякі деталі Айфона.
  4. Не забувайте про заходи безпеки і попередження: на відміну від четвірки, тут дуже просто зачепити якісь компоненти або шлейфи, а також зламати їх. Щоб повернути все на місце, виконайте дії в зворотному порядку дуже акуратно і не поспішаючи.

висновок

Отже, дорогі друзі, сьогодні ми дізналися, як зняти кришку з айфона. Розглянули ми цей процес на прикладі як старих девайсів, так і більш пізніх моделей. Ще раз нагадуємо вам про безпеку і обережність при виконанні цих дій. Якщо ви все ще сумніваєтеся в своїх силах, то краще віддайте свій пристрій фахівцям. Вкрай рекомендується, по можливості спробувати відкрити неробочий Айфон, який вам буде не шкода. Обов’язково поділіться своїм успіхом або невдачею (сподіваємося, що таких історій не буде) в коментарях!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector