Що робити, якщо не оновлюється захисник Windows

Помилка з кодом 0х80070652 може з’явитися при оновленні практично будь-якого компонента Windows. Особливо часто це трапляється, коли намагається завантажити свої поновлення Захисник Віндовс. Починаючи з сьомої версії популярної ОС, більшість користувачів хоч раз стикалася з такою проблемою.

Проблема з оновленням Захисника Windows

Як усунути проблему поновлення Windows Defender.

При завантаженні або установці оновлень безпеки системи, особливо якщо вони були відкладені на потім, поява повідомлення з таким кодом найбільш ймовірно. Його зазвичай супроводжує текст «Виникла проблема з центром оновлення Windows». Якщо не використовувати регулярні оновлення, явище виникає надто часто буде даватися взнаки. Існує 3 основних способи, за допомогою яких можна вирішити таку проблему.

Відновлення системи

Захисник Windows, як і будь-яка інша програма, має свою систему оновлень. Це означає, що багато його компоненти замінюються іншими, як тільки перестають бути актуальними. Якщо ви постійно створюєте додаткові контрольні точки відновлення — це допоможе в боротьбі практично з усіма неполадками програм.

 1. Знайдіть пункт «Відновлення системи» в меню Пуск або перейдіть в «Властивості системи» на панелі керування. Тоді вам знадобиться вкладка «Захист системи». «Захист системи»
 2. Клацніть по кнопці «Відновлення системи». Ви побачите всі крапки збереження даних, які в даний момент доступні.
 3. Виберіть необхідну точку. Краще вибрати останню, щоб максимальна кількість робочих файлів залишилося недоторканими. Вибір точки відновлення
 4. Запускається процес відкату Windows. Якщо все в порядку, ви також отримаєте Захисник, який працює без помилок.

Код залишився і як і раніше дошкуляє вас? Тоді можете скористатися іншим запропонованим способом.

оновлення комп’ютера

Кожен раз, коли ви встановлюєте й видаляєте програми, цілісність реєстру порушується. Цього не можна уникнути — ПО для Windows завжди залишає свої сліди в системі. І навіть задовго після видалення елементи програм присутні в реєстрі.

Ви можете боротися з цим, використовуючи чистильники, наприклад, CCleaner, або ж більш універсальні рішення — Windows 7 Manager відмінно впорається з багатьма завданнями обслуговування системи. Однак друга програма є платною, хоч і не дуже дорогий.

Windows 7 Manager

Є штатний спосіб оновити конфігурацію системи так, щоб важливі файли не були порушені.

 1. Використовуйте Пошук Windows.
 2. З його допомогою знайдіть функцію «Оновити».
 3. Виберіть опцію «Оновити комп’ютер, не зачіпаючи файли».оновити
 4. Тепер натисніть на кнопку Get started або аналогічну для початку операції.
 5. Дочекайтеся завершення операції.

Потрібно розуміти, що код помилки 0х80070652 — це попередження для користувача про те, що з файлової системою ПК не все в порядку. Вона не означає пошкодження важливих для Windows файлів, але говорить про те, що одна або кілька програм викликає конфлікт.

«Чистий» завантаження системи

Часто до появи в Захиснику Windows коду помилки 0х80070652 веде конфлікт системних додатків зі сторонніми програмами. Чисте завантаження дозволяє виключити цей фактор, запускаючи тільки ті додатки, які є обов’язковими для роботи Віндовс. Захисник Windows повинен перестати видавати оповіщення, якщо проблема саме в неправильному, «лівому» ПО.

 1. Запустіть діалогове вікно «Виконати» комбінацією клавіш «Win + R», або знайдіть його в меню «Пуск».
 2. Введіть MSConfig.
 3. Відкриється вікно для настройки системи. Тут ви повинні перейти на вкладку «Служби».
 4. Знайдіть і перевірте запис «Приховати всі служби Майкрософт». Вона повинна розташовуватися в лівій нижній частині вікна. приховати служби
 5. Натисніть на «Вимкнути всі».
 6. Далі, необхідно відкрити Диспетчер завдань. Класичне поєднання «Ctrl + Alt + Del» вам в цьому допоможе. Відразу перейдіть на вкладку «Автозавантаження». Налаштування «Автозавантаження»
 7. Вимкніть якомога більше програм, які починають виконуватися при запуску ПК. Бажано залишити тільки драйвери відео. Знайти їх ви зможете за назвами — Nvidia або ATI.
 8. Захисник Windows перестав видавати негативний код? Якщо так, можете бути впевнені — виною проблеми була одна з встановлених неправильно програм. При частці терпіння і вправності ви знову зможете змусити Захисник Windows працювати стабільно.

На завершення

Ми познайомилися з основними способами вирішення проблеми з Захисником Windows. Код Помилки 0х80070652 більше не повинен потурбувати вас в більшості випадків. Якщо позитивних змін не відбулося — спробуйте перевстановити систему. Помилка Захисника має дуже багато варіантів походження і ще більше рішень. Ми розглянули тільки основні з них.

Хочете поділитися іншим способом вирішення обридлої проблеми? Тоді залишайте свої пропозиції в коментарях — інші читачі сайту будуть вам дуже вдячні!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector