Як відключити iCloud на iPhone

Що таке iCloud

iCloud — це хмарне сховище, що надається компанією Apple для зберігання музики, фотографій, документів і контактів. Воно дозволяє мати доступ до своїх файлів з будь-якого пристрою. Здійснити резервне копіювання і ділитися інформацією з іншими пристроями iOS.

iCloud

Обсяг, який можна зберігати тут безкоштовно становить 5 Гб. Для фотографій розмір визначається в кількості файлів і не має значення розмір. Сервіс буде тримати 1000 фотографій за останні 30 днів, що буде більше і раніше цього видаляється.

Як вийти з хмари

Причин, за якими може виникнути необхідність покинути Айклоуд, може бути безліч: від покупки б / у телефону до втрати пароля від аккаунта.

Щоб вийти з iCloud на iPhone, треба зробити наступне:

  1. Увійти в «Налаштування», а потім в «iCloud».
  2. У цьому меню в самому низу списку буде опція «Вийти».
  3. Після цього учеткі на iOS приладі буде видалена, і більше не будуть зберігатися дані.

Вийти з iCloud

Натискаємо на Вийти

При натисканні на кнопку «Вийти» з’явиться спливаюче вікно з повідомленням. В якому буде попередження про те, що якщо відбудеться видалення облікового запису, то будуть видалені всі дані.

Щоб цього уникнути, потрібно клікнути «Скасувати» і перейти на вкладку «iCloudDrive», за допомогою якого, якщо ця опція включена, відбувається збереження даних. Треба зберегти необхідну інформацію і вимкнути iCloud Drive.

Як очистити сховище iCloud на айФоні

Тепер при повторно натисканні «Вийти» в облікового запису може виникнути повідомлення про те, що, якщо видалити профіль, то фотографії, що зберігаються в Фотопотока і документи, що знаходяться в хмарі, будуть видалені зі смартфона.

Відповідно, якщо там знаходяться важливі і цінні дані, то необхідно їх перенести. Наприклад, якщо мова йде про фотографії, то треба їх перемістити з Фотопотка на фотоплівці.

Для цього на фотознімку натиснути на ярлик «Поділитися» і «Зберегти на фотоплівку» або ж за допомогою комп’ютера просто перенести всю необхідну інформацію на жорсткий диск.

Потім слід повернутися в меню, вибрати «Фото» і навпаки опцій «Мої Фотопотока» і «Загальний доступ до фото» посунути на «Викл.».

Фото в iCloud

В «Мої Фотопотока» і «Загальний доступ до фото» посунути на «Викл.»

Тепер треба знову повернутися в меню і спробувати видалити акаунт.

Додаток може поцікавитися, як вчинити з об’єктами Saphari, календарем і контактами. Буде запропоновано кілька варіантів:

  • «Залишити на iPhone» -і тоді всі контакти і дати будуть доступні на девайсі.
  • «Видалити з iPhone» -і тоді дані будуть стерті.

Щоб очистити, треба зайти в «Налаштування» — «iCloud» і вибрати «Сховище». З’явиться список файлів, щоб їх стерти, досить змахнути пальцем або ж зробити це через меню «Правка».

Але в обох випадках інформація буде доступна в хмарі. Щоб це перевірити, треба зайти на сайт Apple-хмари і увійти до свого кабінету. При введенні колишнього пароля і логіна з’являться контакти і дати цьому обліковому записі.

Відв’язати Айфон від хмари

Щоб відв’язати iPhone від iCloud, треба зайти з ПК на http / icloud.com, використовуючи облікові дані Apple ID і пароль iPhone.

  • Перейти у вкладку «Знайти iPhone»

Вкладка «Знайти iPhone»

Вкладка «Знайти iPhone»

  • Вибрати пункт меню «Всі пристрої».
  • У випадаючому списку будуть всі пристрої iOS, прив’язані до цього профілю. Треба вибрати той апарат, який необхідно видалити.
  • Якщо гаджет знаходиться поза мережею, то натиснути «Видалити з« Знайти iPhone ». А якщо в мережі, то «Стерти iPhone», в віконці, що з’явилося в правому верхньому куті.
  • Потім підтвердити дії «Видалити з облікового запису».

Айклоуд — відмінне і корисний додаток для управління своїми файлами і синхронізації пристроїв. Але іноді виникає необхідність позбутися від Айклоуд з телефону або очистити його вміст. Щоб вийти звідти, потрібно дотримуватися інструкції з видалення iCloud на iPhone.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector