Що робити, якщо файл HAL.dll відсутня або пошкоджений

Працюючи з комп’ютерною технікою, іноді доводиться стикатися з різними проблемами. Навіть якщо ви звикли до того, що не все так може проходити гладко, якщо ви морально налаштовані, що ваш ПК може піднести сюрприз, все одно при виникненні проблеми ви можете впадати в повний ступор. Особливо викликає тривогу будь-яка комп’ютерна проблема, якщо практичних навичок по її усуненню у користувача поки що немає.

Рішення проблеми з файлом HAL.dll

Помилка в роботі файлу HAL.dll унеможливлює запуск Windows.

Викликає певний шок проблема, що виникає при включенні комп’ютера. Крім синього екрану і незрозумілих повідомлень, нічого виявити більше неможливо, також неможливо проїхати далі. На жаль, бажаного запуску Windows 7 або XP не відбувається, а замість нього доводиться спостерігати синій екран, на тлі якого є повідомлення, що hal dll відсутня або пошкоджений на комп’ютері з встановленим Windows XP.

Можна, звичайно, швиденько відвідати сервісний центр. Якщо майстри не перевантажені роботою, вони швидко повернути «життєздатність» комп’ютера, але вашому гаманцю доведеться зазнати втрат. Пропонуємо вчинити інакше, вивчити рекомендації, що дозволяють повноцінно розібратися, що робити, якщо hal dll відсутня або пошкоджений на Windows 7 або XP.

Усунення проблеми, що перешкоджає запуску ОС

Безумовно, зрозуміло, що ні Windows 7, ні Windows XP не запуститься, якщо хоча б один системний файл буде відсутній. Зовсім не важливо, яка причина спровокувала цей системний збій. Важливіше в цьому випадку розібратися, як відновити роботу операційної системи самостійно, не вдаючись до допомоги фахівців. Відсутній файл hal важливий для операційної системи, оскільки він являє собою щільний зв’язок між так званим комп’ютерним «залізом» і встановленим програмним забезпеченням.

Помилка при завантаженні Windows

Файл dll є динамічно підключену бібліотеку. Кожна програма під час запуску обов’язково звертається до цієї бібліотеці. Якщо ж програма буде написана таким чином, що динамічна бібліотека буде за межами її функціонування, неможливо гарантувати швидкодію запуску програмного додатка. З огляду на цю обставину, більшість програмістів пишуть програми не тільки з урахуванням, а з безпосереднім застосуванням файлу dll.

Як відновити втрачений файл

Отже, якщо вам довелося побачити синій екран, зустріньте такий «сюрприз» не просто спокійно, а вже інформаційно підготовленим. Повірте, усунути помилку hal dll під силу всім тим, хто вивчить уважно рекомендації досвідчених користувачів. Нам буде потрібно попрацювати з консоллю відновлення. Щоб запустити такий процес, потурбуйтеся про те, щоб у вашому розпорядженні виявився завантажувальний диск. Також дуже важливо, щоб після перезавантаження комп’ютер почав запускатися саме з приводу. Для цього попередньо зайдіть в БІОС і виставте потрібні параметри завантаження.

Установка порядку запуску дисків в BIOS

Після того як ви побачите привітання завантажувального диска, ознайомтеся з його пропозиціями. Це дозволить вам швидко виявити рядок, в якій пропонується не встановлювати в черговий раз операційну систему, а скористатися консоллю відновлення. Щоб відновити зіпсований файл hal dll, натисніть просто кнопку «R».

В принципі можна було б завантажити попередньо файл з інтернету, а потім його замінити в системній папці. Однак так легко міркувати тільки теоретично, а практично здійснити таку заміну складно, оскільки операційна система не завантажується, проникнути в системні папки неможливо. З цієї причини все-таки раціональніше здійснювати виправлення за допомогою диска.

Після запуску консолі відновлення, відкрийте каталог інсталяційного диска. Для цього в консолі пропишіть: D: \ I386> dir. Якщо ваш привід відтворюється під іншою буквою, замість букви «D» пропишіть потрібну.

Тепер важливо вам уважно переглянути весь список і знайти hal dll. Відразу застерігаємо вас від зайвої паніки, яка виникає у особливо пильних виконавців. Файл dll в цьому списку буде прописаний без однієї букви «l». Це нормально, не потрібно хвилюватися. Просто файл знаходиться в архіві.

Відповідно, ви повинні зрозуміти, що для подальших дій нам доведеться його розпакувати. У цьому нам допоможе команда «expand». Команда буде виконана ефективно, якщо ви правильно її пропишіть. Рекомендуємо вам прописати її, а потім перевірити: expand d: \ i386 \ hal.dl_ c: \ windows \ system32. Не забувайте, що запис може відрізнятися буквою завантажувального диска, з якого запущена консоль відновлення. Команда самостійно зробить заміну. Вам рекомендуємо після завершення процесу переконатися в цьому.

Розпакування файлу Hal.dll

Виконати потрібно дії, які ви вже здійснювали декількома хвилинами раніше. Пропишіть C: \ Windows \ system32, після цього відкриється список системних файлів, перегляньте їх все і ви зможете виявити шуканий hal dll. Синій екран тепер після чергового запуску комп’ютера точно не з’явиться, а операційна система благополучно запуститься.

Багато користувачів активно цікавляться при відсутності hal dll, не тільки як виправити це становище, але і чому відбувається такий системний збій. Особливо таке питання турбує тих, хто звик максимально обережно користуватися ПК, не допускаючи некоректного завершення ОС. Спровокувати виникнення помилки «Windows root» можуть шкідливі програми, які проникли на комп’ютер.

Також часто з такою проблемою стикаються власники ПК, у яких жорсткий диск пошкоджений, супроводжується битими секторами. Виникнути проблема «System 32 hal dll» може після того, як на комп’ютері було встановлено нове обладнання.

Отже, при виникненні помилки «Windows root system 32 hal dll», як виправити її, ви тепер розумієте. Впевнені, що вам вдасться все зробити правильно, якщо ви не будете виявляти зайву квапливість, а також фантазувати. Вирішити легко таку проблему вдається кожному, при цьому вам не доведеться витрачати час на відвідування сервісних центрів, не доведеться обмежувати свої бажання тільки лише з тієї причини, що фінанси «пішли» не непередбачені потреби.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector