Як виправити помилку 0x0000050

Комп’ютер для багатьох є засобом організації вільного дозвілля, робітникам «інструментом», тому користувачі надмірно турбуються, коли їх ПК виходить з ладу. Добре, якщо технічна проблема нескладна, відповідно, власники самі можуть її усунути, набагато гірше, коли виникає збій, при якому людина абсолютно нічого не може зробити, оскільки навіть не бажає завантажуватися операційна система.

Іноді користувачам доводиться стикатися з тим, що після натискання кнопки живлення загоряється тільки синій екран, який з плином часу не змінюється. На ньому, крім незрозумілих літер, цифр і фрази «page fault in nonpaged area», розібрати що-небудь ще новачкові досить складно. Звичайно, можна все-таки здогадатися, що ПК попереджає про те, що виникла помилка stop 0x00000050, яка, власне, і перешкоджає завантаженні операційної системи. Серед користувачів комп’ютерної техніки, яким доводилося безпосередньо стикатися з такою проблемою, прийнято називати таку помилку не інакше, як синій екран смерті.

Як виправити помилку 0x0000050

Синій екран смерті — далеко не завжди смертельна помилка

Для новачків це, взагалі, звучить загрозливо, тому багато хто навіть не бажають щось намагатися робити самостійно, а миттєво хапають телефонну трубку і починають обдзвонювати сервісні центри або здійснювати пошуки знайомих, які знають толк у цій справі. В принципі, дійсно можна, виявивши таке повідомлення, як «Page fault in nonpaged area», звернутися до майстрів, витратити певну суму і деякий час, нехай навіть невелике, перебувати без ПК, поки він буде перебувати у майстрів. Однак найкраще вчинити інакше, виявивши помилку «stop 0x00000050», ознайомитися з нашими рекомендаціями, вникнути в суть того, які дії слід зробити, після чого приступити до практичних кроків, що дозволяє розпрощатися швидко з проблемою, яка провокує напис на екрані «Page fault in nonpaged area ».

Способи усунення проблеми

Отже, прийнявши рішення самостійно боротися з проблемою, бажаючи швидко усунути синій екран смерті, відновивши успішну працездатність Windows, корисно, перш за все, розібратися в причинах, що провокують такі системні помилки, як «stop 0x00000050». Розібравшись в причинах, буде набагато простіше виправити помилки, що перешкоджають завантаженні Windows.

Помилка 0x0000050

Повідомлення з’являється при спробі запуску ОС

Причини виникнення проблеми

Якщо ваш комп’ютер вперше став «протестувати», після включення демонструючи код помилки, що супроводжується написом «Page fault in nonpaged area», тоді перезавантажте Windows і поспостерігайте, зміниться щось чи ні. Якщо після перезавантаження операційна система успішно запустилася, можна порадіти такому швидкому вирішенню проблеми і забути про неї. Якщо ж і при повторному запуску Windows знову виник код помилки «Page fault in nonpaged area», доведеться задуматися над тим, що з цим робити.

Часто таку проблему провокує некоректно встановлене обладнання, включаючи і віртуальні диски. У цьому випадку корисно драйвери просто оновити або ж, принаймні, навпаки, повернути старі, якщо навіть після поновлення код помилки «Page fault in nonpaged area» продовжує вам набридати.

Така проблема може виникати у користувачів, які встановили автоматичне оновлення драйверів і деяких програмних додатків. Якщо виник синій екран, перегляньте уважно, що ще прописано, крім коду «Page fault in nonpaged area». Якщо скрупульозно подивитися, дійсно можна здогадатися, яка програма або драйвер пристрою провокує збій. Добре, коли є в наявності інший комп’ютер або ноутбук, тоді можна задати в пошуковику цю ключову фразу і знайти відповідь, що є причиною збою.

Синій екран спровокувати може антивірусна програма, яку ви вирішили поміняти на своєму комп’ютері, але вона просто не підійшла, найчастіше, через несумісність з конфігурацією вашого ПК. На жаль, код помилки може виникати після візиту на ваш комп’ютер «непрошених гостей». Якщо у вас є вагомі підозри щодо того, що на комп’ютері погосподарювали віруси, тоді візьміть завантажувальний антивірусну флешку і проскануйте ваш ПК.

Викликати синій екран може неправильна експлуатація комп’ютера користувачем, зокрема коли він ігнорує правила відключення. А також збій виникає, коли ваша електромережу часто зазнає відключення. І ще однією причиною збою можуть виступати пошкоджені сектори, а також проблеми з оперативною пам’яттю.

Диспетчер пристроїв - Відкинути

Часом проблема може полягати в невідповідності драйвера пристрою — просто відкотити версію до попередньої стабільної

усунення проблем

Рекомендуємо вам спробувати відключити файл підкачки, а потім перезавантажити систему, якщо при черговій завантаженні Windows виникає синій екран, на якому ви легко знаходите інформацію, яка вказує на такі файли:

  • sys;
  • dll;
  • sys;
  • exe.

Іноді цілком досить виконання таких простих дій. Якщо ж на екрані ви знаходите такі файли, як tcpip.sys і tm.sys, тоді проблема може полягати в серверному підключенні, порушення моста між такими підключеннями.

Щоб виправити в цьому випадку помилку, спочатку затисніть дві клавіші одночасно: Win і R. Після того як на екрані виникне утиліта «Виконати», введіть у рядок «ncpa.cpl». Якщо у вікні ви раптово виявили мережеві мости, в яких ваш Windows зовсім не має потреби, тоді просто видаліть їх. Незайвим буде оновити драйвери на вашому Wi-Fi.

У тих випадках, коли в якості провокатора проблеми виступає один з файлів драйверів відеокарти ATI Radeon, на екрані ви знайдете серед іншого інформаційного потоку фразу «atikmdag.sys». В цьому випадку рятівним інструментом виступає видалення встановлених раніше драйверів з подальшою установкою нових.

Така ж проблема з виникненням синього екрану може спливати при спробі завантаження нової операційної системи. У цьому випадку рекомендуємо вам відключити ПК від електромережі, зняти бічну панель і витягти одну з планок оперативної пам’яті. Після цього повторно здійснити установку ОС, при виникненні синього екрану знову зняти іншу планку, а першу повернути назад, знову спробувати встановити ОС. Часто саме згоріла оперативна пам’ять провокує такі серйозні проблеми.

Ще одним варіантом вирішення такої технічної задачі є оновлення БІОС. Тільки важливо, щоб ви ці оновлення скачували з офіційного сайту розробника, в іншому випадку можна спровокувати більш тяжкі технічні наслідки.

До речі, вам буде дуже корисно знати, що на офіційному сайті Microsoft можна знайти і скачати спеціальні пакети виправлень таких помилок. На жаль, вони не універсальні, тому перед скачуванням слід ознайомитися з описом того, на що орієнтовані хотфікси.

Отже, синій екран, звичайно, не є приводом для бурхливої ​​радості, але він не повинен викликати у вас паніку і почуття трагедії. Якщо ви уважно ознайомитеся з рекомендаціями, тоді ви точно зможете вирішити таку проблему самостійно, буде виключена необхідність вдаватися до допомоги фахівців, несучи при цьому фінансові витрати.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector