Як видалити акаунт і профіль в асьці (ICQ) назавжди і відв’язати телефон

Логотип ICQ

Месенджер ICQ, також відомий як Аська — один з найперших і найпопулярніших сервісів для спілкування. Є багато відгуків про цей додаток. За роки свого існування утиліта встигла завоювати довіру безлічі користувачів, проте сьогодні давно витіснена з ринку більш відомими і функціональними конкурентами (той же Скайп або ДІСКОРДІЯ). У зв’язку з цим власники збережених профілів ICQ часто цікавляться — як видалити свій аккаунт в асьці? Сьогодні ми розповімо вам про це більш детально.

Як видалити свій профіль з ICQ

Вперше месенджер ICQ з’явився в середині 90-х років, і розробники майже відразу передбачили можливість видалення облікового запису. У 2002 від даної опції чомусь вирішили відмовитися, і до 2012 року користувачі не могли піти з Аськи. На щастя, сьогодні позбутися аккаунта цілком реально, і зробити це досить просто. Вся процедура займе не більше 2-3 хвилин.

Щоб вийти з ICQ, необхідно зробити наступне:

  • Відвідайте офіційний сайт додатки http://www.icq.com/delete-account/.
  • У з’явилися вікнах введіть логін і пароль від свого профілю, після чого натисніть «Увійти».
  • Після відкриття сторінки для підтвердження ще раз перевірте номер UIN, а потім натисніть на кнопку «Видалити аккаунт».
  • Коли аккаунт буде видалений, на вашу пошту має прийти повідомлення.
  • Відкрийте e-mail і відкрийте лист від сервісу ICQ.
  • Перейдіть по посиланню з листа і підтвердіть дію. Аккаунт буде видалений без можливості відновлення.

значки ICQ

Після видалення профілю всі дані про вас будуть стерті — листування, статуси, контакти. Ваш номер також не буде доступний широкому у інших абонентів сервісу.

Що робити, якщо ви знову захочете спілкуватися в асьці

Деактивувати свій профіль в асьці можна тільки без можливості відновлення, про що ви обов’язково будете попереджені. У зв’язку з цим добре подумайте, чи варто назавжди позбутися від свого номера, адже можна просто не користуватися ним. Якщо ж ви хочете знову спілкуватися в ICQ після видалення, найбільш очевидне рішення — створити новий профіль зі своїм поштовим ящиком, але в цей раз номер UIN буде іншим.

Після того, як ви зробите новий акаунт, вам потрібно буде знову додавати друзів в список контактів.

При видаленні профілю в асьці варто знати наступні нюанси:

  • Якщо раніше ваш номер був невидимим, то, видаливши його, аккаунт втратить статус невидимки, і інформація про це відобразитися у інших користувачів.
  • Увійти на офіційний сайт з віддаленого профілю ICQ також неможливо. Кожен раз на екрані буде з’являтися повідомлення про помилку, яку ніяк не можна виправити.
  • Для віддалених акаунтів Аськи з встановленим Attach Email необхідно перевірити поштову скриньку, на який приходить лист з підтвердженням деактивації аккаунта.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector