Де завантажити смайлики з Аськи (ICQ), навіщо вони потрібні, як користуватися

смайлик

Завдяки різноманітним смайликів, можна більш точно висловити свої емоції під час листування з друзями, родичами і колегами. Смайлик можна поставити в тексті в будь-якому місці, підкресливши таким чином емоційний відтінок написаного. Детально про смайликах в асьці дізнаєтеся, якщо уважно прочитаєте матеріали статті.

Що особливого в Смайлі ICQ

Раніше при листуванні смайли ставилися за допомогою знаків пунктуації. Зараз же це милі анімації, за допомогою яких висловлюють почуття і емоції. У тексті співрозмовник бачитиме милі мордочки, які посміхаються, підморгують, плачуть і висловлюють море інших емоцій. Особливими смайлики в асьці робить те, що вони можуть рухатися, стрибати, посилати повітряний поцілунок і багато іншого.

Важливо також те, що смайли в ICQ будуть виглядати по іншому, якщо повідомлення буде передано людині, який користується іншим месенджером. Це варто враховувати, інакше можна опинитися в незручній ситуації і людина, прочитавши повідомлення, неправильно Вас зрозуміє. Найкраще, якщо повідомленнями зі смайликами обмінюються через один і той же додаток.

Дівчина зі смартфоном

Які смайли найпопулярніші

Найчастіше люди при листуванні використовують одні й ті ж смайли. Як правило, вибирають ті, які відразу видно з наданого набору. Чому так? Просто часто людям не хочеться витрачати час на те, щоб вибрати смайли розташовані набагато нижче. Найпопулярніший смайлик майже у всіх — це звичайна усмішка. Також часто люди використовують такі смайлики: поцілунок, здивування, підморгування, злість.

Смайли популярні в різних країнах

Як не дивно, але популярність символів залежить ще і від країни, в якій живе людина. Компанія SwiftKey провела свого роду соціальне опитування серед людей різних країн на популярність смайликів і ось який результат вони отримали.

Серед жителів Канади популярний смайлик у вигляді какашки. Жителі США найчастіше використовують замість символу цифру 100 і смайл схожий на картину Едварда Мунка «Крик». Серед населення Латинської Америки найпопулярніший символ — розбите серце. Бразильцям подобатися смайлик у вигляді плаче кота. Британці найчастіше використовують посмішку з подмигиванием. Серед населення Німеччини популярним став смайлик у вигляді мавпочки. Італійці при листування використовують найчастіше користуються символом нагадує шапочку для дня народження. У Росії популярний смайлик у вигляді Поцілунки. В Африканських країнах популярний символ серця, проколотого стрілою.

кульки смайли

Як бачите, все використовують різні символи, хоча все це залежить від індивідуальних смаків. Адже кожна людина — це особистість, і свої емоції він виражає по своєму.

Де можна окремо завантажити ці картинки

Якщо у користувача виникло бажання завантажити картинки зі смайликами з аськи і використовувати їх для інших цілей, то це цілком можливо. Зайдіть на офіційну сторінку програми та скачайте колекцію. У зв’язку з тим, що смайли популярні і все частіше використовуються при листуванні, розробники програми постійно додають нові цікаві усмішки і символи. На даний момент доступно для використання понад 6500 смайлів. Також можна знайти цікаві для Вас картинки на інших сайтах. Скористайтеся будь-яким браузером, введіть в пошуковий рядок запит на скачування колекції смайлів для ICQ, і вибирайте відповідний сайт. Тільки зверніть увагу на те, щоб сайт не уявляв загрози для телефону або іншого пристрою.

Користуйтеся додатком, додавайте в повідомлення яскравих фарб за допомогою різноманітних символів і радуйте один одного. Висловлюйте свої емоції частіше і тоді спілкуватися буде простіше і легше.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector