Де скачати звуки Аськи (ICQ) на СМС, для рингтон, для повідомлень

ICQ на смартфоні

У ICQ, як і у всіх месенджерів є звуковий супровід. Зустрічаються люди, яких встановлені за замовчуванням мелодії влаштовують, але є і такі, у яких вони викликають роздратування. Для останньої категорії існує альтернатива — можливість самостійно завантажувати та встановлювати вподобані рінгтони. В такому випадку вам не доведеться встановлювати режим «Тихо» і ви більше не будете хвилюватися, що пропустіть важливе повідомлення.

Що особливого в звуках ICQ

Звук в асьці доводить до відома свого господаря про те, що:

  • прийшло нове повідомлення;
  • відбувається запит авторизації;
  • хтось з абонентів повернувся в мережу.

Це всього лише деякі і найголовніші параметри, що супроводжуються звуковими повідомленнями.

На сьогоднішній момент, кожен користувач може сам нарізати будь-яку музику і встановити її в додаток, замість стандартного озвучування. Такий спосіб вимагає витратити чимало часу на пошук і обробку аудіофайлів. Тому актуально використовувати вже готові аудіозаписи, які можна без особливих зусиль завантажити з інтернету.

Звуки на смартфоні

Для цього потрібно просто ввести запит в браузер, після чого система відсортує дані і ви отримаєте перелік сайтів, з яких можна скачати мелодії. Більшість ресурсів надають таку можливість на безкоштовній основі і без реєстрації. Дія здійснюється швидко, натисненням на одну кнопку, чим і приваблює користувачів.

Скачаний на комп’ютер файл підлягає розархівування. Після чого потрібно виконати таку процедуру:

  • запустити месенджер;
  • зайти в «Налаштування»;
  • перейти в розділ «Звуки». Тут, в порядку черги замінити стандартні звукові ефекти на завантажені, вказуючи шлях до папки, куди вони були збережені.

Як повернути старі звуки в додаток

Для повернення стандартної звукової схеми ICQ виконайте наступні дії:

  • зайдіть в утиліту;
  • виберіть пункт «Налаштування»;
  • відкрийте вкладку «Звуки»;
  • відзначте галочкою рядок «Спрощена (працює з усіма звуковими картами)».

Звуки на смартфоні

Де можна окремо завантажити звуки Аськи

Сьогодні інтернет переповнений різними сайтами, що пропонують безліч шумових ефектів для Аськи. Для того, щоб зайти на один з них, в пошуковому рядку свого браузера досить ввести запит «Звуки для ICQ» і перед вами відкриється цілий список потрібних ресурсів.

Мелодії на деяких сторінках вже відсортовані за розділами, наприклад, спів птахів, новорічні мелодії, шум води і т.д. До того ж окремо представлені рингтони для різних категорій в месенджері: для повідомлень, для повідомлень про те, що хтось з’явився в мережі і т.п. Ви можете попередньо прослухати музику перед скачуванням.

Зробіть свою Аську унікальною, встановивши оригінальне озвучування.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector