Помилка резервної лінковки в ICQ — що це, чому виникає, як боротися

ICQ на різних екранах

У роботі будь-якої програми виникають збої. Це нормально, так як ні один додаток не ідеально, і не може весь час працювати без помилок. Головне завдання — зрозуміти, в чому суть цих помилок, і як від них позбавитися. Уважно прочитавши матеріали статті, Ви дізнаєтеся всю необхідну інформацію про те, що ж робити коли виникає помилка резервної лінковки в асьці.

Чому з’являється така помилка

Помилка резервної лінковки — вельми неприємна проблема, що іноді виникає у QIP в наш час. Її суть в порушенні протоколу при зчитуванні даних користувача з бази даних програми. Причиною цього є деякі особливості функціонування протоколу OSCAR, він же ICQ.

В результаті сервер не розуміє, що саме від нього вимагають і відмовляє в доступі. В основному збої в роботі сервера регулюються автоматично, в той момент, коли система виявляє проблему, відбувається автоматичне перезавантаження.

причини неполадок

Зверніть увагу на те, що не завжди можна самостійно вирішити виниклу несправність.

Спілкування в ICQ

Суть проблеми часто прихована в роботі сервера QIP, що обслуговує ICQ. У даній ситуації без необхідних знань нічим не допоможеш.

  • Збій клієнта. З технічної точки зору дана помилка може бути спровокована самим користувачем. Відбувається це тому, що людина користується застарілою або ж зламаною процедурою з’єднання з сервером. В такому випадку клієнта чекає невдача з підключенням і система покаже «Помилку резервної лінковки». Це виникає вкрай рідко, але все ж проблема в роботі є.
  • Перевантажений сервер. Коли сервер перевантажений, система не може нормально функціонувати і відбувається збій в роботі.
  • Захист протоколу. У той час, коли ICQ був на піку популярності, його розробники всіляко залучали до свого дітища клієнтську базу. Таким чином вони переманювали клієнтів у інших компаній, що використовували протокол OSCAR. Протокол постійно листувався і змінювався, в нього вводили різні системи захисту. Це було зроблено з тією метою, щоб інші програми не змогли синхронізуватися з ICQ. З кожним виходом оновленого протоколу аська страждала, і видавалася «помилка резервної лінковки».
  • Збій сервера. Збої в роботі відбуваються іноді через технічні причини. Як правило, вони діагностуються в автоматичному режимі, і самі виправляються. Потрібно просто почекати деякий час.

Що робити, якщо сталася помилка резервної лінковки

При першій причини збою (збій клієнта) необхідно зробити наступне. Потрібно видалити клієнт QIP, перед цим не забувши зберегти історію спілкування, інакше всі дані будуть втрачені. Її можна знайти ось за цією адресою: C: \ Users \ [Ім’я користувача] \ AppData \ Roaming \ QIP \ Profiles \ [UIN] \ History.

ICQ на різних екранах

Файли листування в цій папці знаходяться в такому вигляді: «InfICQ_ [UIN співрозмовника]» з розширенням QHF. Зробіть резервні копії, і перемістити їх в це ж місце, після того, як проблема буде вирішена.

Коли зробите все перераховані дії, приступайте до установки нової версії. Для початку скачайте QIP з офіційного сайту, інакше нічого не вийде. Оновлення програми не з’являються з 2014 року, зате це дає гарантію того, що буде встановлена ​​перевірена версія програми. Після того, як інсталяційний файл скочується, запустіть інсталятор, і виконуйте написані вказівки. Коли все буде виконано правильно, можна продовжувати користуватися додатком.

При перевантаженому сервері є кілька спосіб вирішити проблему:

  • почекати, коли налагодиться робота і сервер зможе обслуговувати клієнтів;
  • підібрати інший сервер.

Зайдіть в меню «Налаштування» QIP, для цього потрібно натиснути кнопку схожу на шестірню, розташована вона в правому куті сервісу. Ще можна натиснути правою кнопкою мишки, попередньо навівши її на вікно програми, в панелі сповіщень.

Перед користувачем з’явиться вікно з особистими налаштуваннями, необхідно перейти в «Облікові записи». Натисніть на кнопку «Налаштувати», вона розташована поруч з аккаунтом ICQ. Коли будуть виконані ці дії, спливе вікно для настройки персонального аккаунта, потрібно вибрати вкладку «Підключення». Верху будуть розташовані настройки сервера. У пошуковому рядку можна вибрати новий сервер. Потрібно уважно зробити вибір, щоб зручно було вести переписку.

Діти перед ноутбуком

Користувач за бажанням може співпрацювати з новим сервером, або ж повернуться на старий. У зв’язку з тим, що звичайна людина не знає, як правильно провести настройку, він вибирає сервер, що зазначений за замовчуванням. Даний сервер буде завжди перевантажений, тому що в цей же час, інші будуть вільні.

При помилку протоколу є два варіанти вирішити проблему:

  • почекати поки творці випустять оновлення для налагодження функціонування;
  • використовувати офіційну версію ICQ. То чи не буде проблем, так як розробники самі вирішують дану проблему.

Ця проблема трапляється вкрай рідко, так як останні оновлення сервісу проводилися в 2014 році.

Підведемо підсумок. Проблеми в роботі програми трапляються, головне завдання — знати як їх виправити. Тим більше, що зараз подібні додатки знову набирають популярність, і їх розробники працюють над тим, щоб вдосконалити свої творіння.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector