Чому в новому ICQ відсутні контакти, що робити, як відновити список друзів

Спілкування ICQ

Контакт-лист в ICQ — це список людей, з якими найчастіше спілкується користувач програми. У нього можна додати друзів, родичів, колег і просто знайомих, щоб не втратити і зв’язуватися з ними без проблем. Адже ICQ — це безкоштовний сервіс для обміну миттєвими повідомленнями, а також для здійснення голосових і відеодзвінків. Для зручного сприйняття інформації список відображає не тільки номери Аськи, а й нікнейми. Також ви можете самостійно задати ім’я контакту. Але трапляється, що зайшовши в програму, ви не виявляєте там список своїх абонентів. Давайте розберемося, чому таке відбувається і як вийти з ситуації, що склалася.

Чому можуть пропасти контакти в ICQ

Якщо ви відкрили свій профіль, а список контактів пустий, причини можуть бути такі:

  • розробниками проводяться ремонтні роботи або сервер оновлюється;
  • глюк сайту;
  • використовується стара версія програми;
  • абоненти самі себе видалили з вашого списку (але таке можливо, якщо їх було у вас мало, якщо багато — навряд чи вони все відразу вирішили піти).

Яка б не була причина зникнення, відновити загублені дані все ж хочеться.

Чоловік з ноутбуком

Як відновити зниклі контакти

Повернути контакти в асьці можна декількома способами:

  1. Перезавантажте пристрій, на якому встановлена ​​програма.
  2. Переінсталюйте додаток, тобто видаліть і скачайте заново. Далі входите в месенджер під своїм логіном і паролем, які створювали при реєстрації. Програмою в автоматичному режимі буде зчитана вся ваша особиста інформація.
  3. Якщо і перший і другий методи не дали позитивного результату, спробуйте зайти на офіційний сайт icq.com вводячи свої дані. Тут будуть видні ваші контакти. Якщо є необхідність, можна зберегти їх у вигляді текстового документа, потім занести в контактний лист Аськи вручну.
  4. Зайдіть в папку з програмою і відшукайте там папку зі своїми контактами, вона знаходиться за адресою: C: \ Program Files \ QIP \ Users \ Ваш номер. У ній видаліть файли з розширенням .cl, .clg, .cli, .clv, .lcl, .nil і ini. При цьому, якщо ви використовуєте нестандартні налаштування з’єднання, їх треба буде вказати, а також знову набрати пароль. Після такої дії контакти повинні поновитися.
  5. Відкрийте файли .cl за допомогою блокнота або зайдіть за адресою: C: \ Program Files \ QIP \ Users \ Ваш UIN \ Backup cl \ Ваш UIN c потрібної датой.cl, скопіюйте тут всю міститься інформацію, потім відкрийте C: \ Program Files \ QIP \ Users \ Ваш UIN \ Ваш UIN.cl видаліть все, що там знаходиться і вставте скопійовані дані з резервної копії.
  6. Відновити загублений Contact List можна за допомогою програми «Менеджер контактів QIP», яка може імпортувати список користувачів декількома способами. Інформація береться з файлу, що має розширення .cl, .clb або .cmb.

В майбутньому, щоб уникнути втрати даних, робіть їх резервне копіювання і зберігайте інформацію на окремому носії.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector