Як дізнатися або згадати свій номер ICQ (Аськи) за номером телефону, email

установка ICQ

ICQ — популярний серед користувачів месенджер. Також це набір певних цифр, які слід запам’ятати, а краще за все десь записати щоб не забути. Але іноді так відбувається, що номер загублений і згадати його не виходить, адже короткочасна пам’ять не гарантує того, що паролі запам’ятовуються назавжди. Втрата номера створює деякі незручності, але це виправна проблема. Уважно прочитавши матеріали статті, дізнаєтеся як вирішити таку проблему.

Як дізнатися свій ICQ номер по email

Найпростіше дізнатися номер ICQ, якщо відома електронна пошта. Адреса пошти користувач вказує при реєстрації, і він зберігається в пам’яті сервера програми. Еmail потрібно ввести замість логіна при вході в месенджер. Потім потрібно відкрити особистий профіль і переглянути необхідну інформацію. Це самий простий і швидкий спосіб дізнатися потрібну інформацію.

У додатку по електронній пошті можна знайти будь-яку людину. Сервер видасть результат пошуку через кілька секунд. Відкрийте профіль і побачите там номер аськи. При результаті пошуку також вискочить фраза «Це ви».

Після цього користувач зможе відновити доступ до профілю і далі користуватися всіма перевагами утиліти.

Дівчата зі смартфонами в руках

Тепер потрібно убезпечити себе і записати номер так, щоб не втратити. Як варіант, можна сфотографувати персональні профіль, і зберегти фотографію на комп’ютері в декількох копіях.

Як дізнатися номер, зайшовши в свій профіль на офіційному сайті

Для відновлення персональної інформації завжди можна скористатися сайтом додатки. Адже на сервері зберігається вся інформація зазначена клієнтом при реєстрації.

Зайдіть на офіційний сайт програми. Знайдіть сторінку відновлення паролів. У верхній частині сторінки знайдіть кнопку «Увійти» і натисніть на неї. Тепер виберіть вкладку «Повідомлення» і клацніть на кнопці «Увійти». Уважно заповніть всі поля, введіть номер телефону та адресу електронкою. Зачекайте кілька секунд і на телефон прийде смс з особистою інформацією, серед якої буде і номер UIN. Отриманий код введіть у полі вікна, і клацніть по кнопці підтвердження.

Тепер Вам відомі прості способи, як дізнатися персональний номер ICQ. Дані дії можливо виконати у встановленій утиліті на телефоні або іншому пристрої, а також в онлайн-версії додатка. Головне не губитися і правильно виконати всі необхідні дії. Якщо раптом щось не вийде, напишіть про це відгук на сайті софта. Модератори прочитають викладену інформацію, і підкажуть які дії варто зробити.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector