Що таке онлайн версія ICQ, як їй користуватися, які є обмеження

логотипи ICQ

ICQ твердо увійшла в наше життя. Деякі користувачі вже не уявляють своє життя без популярного месенджера, який став для них незамінним віртуальним супутником. Саме тут відбувається спілкування з друзями, колеги обговорюють питання, що стосуються роботи, ведуться переговори з клієнтами, багато хто просто знайомляться. До недавнього часу Аською можна було користуватися тільки після того, як встановите її на пристрій. Але тепер все змінилося. З’явилася версія ICQ онлайн, завдяки якій стало можливим заходити в свій профіль і спілкуватися через браузер.

Як зайти в ICQ онлайн

Веб-версія додатка є повноцінним варіантом програми, до якої всі звикли. Основними її можливостями є:

 • безкоштовна листування;
 • підтримка російської мови;
 • доступ до утиліти можливий з будь-якого комп’ютера;
 • сервіс не потребує встановлення;
 • не потрібні оновлення;
 • для роботи з утилітою, пристрій повинен мати мінімальні ресурсами.

Таким варіантом зручно користуватися, якщо під рукою немає гаджета, на якому встановлено програму, а зайти в Аську все ж потрібно. Тоді просто відвідайте офіційний ресурс ICQ або ж входите в програму з будь-якого доступного для цього сайту.

Портрети людей над ноутбуком

Якщо виконується вхід в web-версію ICQ через офіційний сайт, після того, як ви на нього зайдете, перед вами на екрані відкриється головне вікно. У ньому буде запропоновано ввести свій номер (логін) і пароль. У додаткових налаштуваннях дозволяється встановити невидимий режим. За умови, що вхід здійснюється через свій пристрій, з якого ви будете і далі користуватися Аською онлайн, можна поставити галочку навпроти пункту «Запам’ятати мене». Це дозволить в майбутньому не вводити постійно логін і пароль, а при запуску утиліти автоматично будете потрапляти в свій аккаунт.

Після успішної авторизації на дисплеї відобразитися список контактів з лівого боку і список діалогів — з правого. Як і у встановленій версії, тут дозволяється вести кілька розмов і обмінюватися смайликами.

Щоб вийти з месенджера, варто тільки закрити вкладку.

У разі входження в Аську онлайн через сторонні ресурси вам доведеться пройти процес реєстрації, про це ви побачите попередження у верхній частині дисплея. Натиснувши на відповідну кнопку, слід вказати ім’я, прізвище, електронну пошту і пароль. Далі вибираєте підлогу, пишете дату народження, вводите спеціальний код захисту і натискаєте на слово «Реєстрація». Після цього, на поштову скриньку, вказану вище, буде відправлено сервером лист з присвоєним УВП. Тепер утиліта онлайн доступна.

Як бачите, немає нічого складного у вході в веб-версію програми. Нехитрі дії відкриють доступ будь-якому охочому людині.

вікно ICQ

ICQ онлайн — зручний додаток, за допомогою якого здійснюється вхід в свій особистий кабінет з будь-якого ПК або ноутбука, і не має значення, яке у нього програмне забезпечення. Головною умовою є — підключення до інтернету.

Які обмеження є в веб-версії Аськи

Щоб Аська онлайн успішно функціонувала на вашому комп’ютері, він повинен підтримувати технологію Flash. Запустити web-клієнт можна і на будь-якому іншому пристрої, де встановлений Adobe Flash.

Крім цього, існують ще деякі обмеження веб-ресурсу ICQ:

 • бувають неполадки, пов’язані з кодуванні шрифту в призначеному для користувача вікні;
 • виникають проблеми зі входом до системи, якщо інтернет-з’єднання менше 256х512 КБ / с;
 • настройки, інформативність і функціональність представлені по мінімуму;
 • нестабільна робота;
 • миттєві повідомлення не зберігаються автоматично;
 • не можна проводити онлайн відеоконференції, відправляти голосові повідомлення і файли.

Якщо використовувати браузерну версію як обміну текстовими повідомленнями, то вона є цілком хорошим варіантом, до того ж не вимагає час для установки і не займає пам’ять на пристрої.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector