Як відновити або поміняти пароль в ICQ (Аське), знаючи тільки UIN

Месенджер ICQ

Бувають випадки, що користувачі забувають пароль від ICQ. Деякі знаходять вихід з ситуації, що склалася шляхом повторної реєстрації і отримують новий UIN. Цей варіант хороший тим, що не потрібно мучитися, згадуючи секретну комбінацію цифр, відповідати на якісь питання і ще що-небудь. Але якщо месенджер ви використовуєте давно і в ньому залишилася важлива інформація і контакти, тоді відновлення доступу до аккаунту є важливим заходом. Розглянемо способи, які допоможуть нам це зробити.

Як відновити пароль по email

Дана процедура можлива в тому випадку, якщо в налаштуваннях профілю ви вказали діючу пошту. Для цього вам необхідно знати її адресу і пароль. Також варто відзначити, що відновлювати пароль від Аськи потрібно тільки з офіційного ресурсу.

Зайдіть на головний сайт ICQ. У верхній частині екрану ви побачите посилання «Забули пароль», натисніть на неї. Перед вами відкриється вікно, де буде запропоновано ввести адресу електронної пошти, яка прикріплена до аккаунту. Заповніть це поле. Потім нижче введіть капчу, тобто поєднання символів, зазначених в прямокутнику поруч з рядком «Captcha». Клацніть по кнопці «Підтвердити».

Якщо ви вказали вірний e-mail, служба підтримки вишле на нього лист з посиланням для відновлення облікового запису. Зайдіть в пошту і відкрийте повідомлення. Натисніть на наявну там посилання, і сервіс вас автоматично перенаправить на сторінку з формою для отримання нового пароля.

Реєстрація в ICQ

У відповідне поле напишіть новий ключ безпеки, який повинен складатися не менше ніж з шести знаків та включати в себе латинські букви і цифри. Нижче введіть пароль ще раз і натисніть кнопку «Готово».

Таким же шляхом відновлюється секретний код через телефонний і UIN номера. Якщо у верхній рядок ввести номер телефону, то на нього ви отримаєте SMS-повідомлення з кодом, який дозволить скинути старий пароль. При введенні УВП номера, система автоматично розпізнає користувача і надсилає лист на поштову скриньку, прив’язаний до профілю.

Відновлюємо пароль по контрольних питань

Якщо ви не пам’ятаєте адресу електронної пошти, яку прив’язували до профілю ICQ, спеціально для вас розробники придумали шлях, за допомогою якого ви знову отримаєте доступ до додатка. Це відповіді на контрольні питання. Якщо ви їх вказували при реєстрації і ще пам’ятаєте, тоді виконайте ряд таких дій.

  • На офіційному сайті програми натисніть на посилання з відновлення пароля «Retrieve Password».
  • У формі «I Forgot my ICQ Password» ви побачите поле для введення даних. У рядку «ICQ number» вкажіть номер Аськи і клікніть по «Next».
  • Заповніть область «Get a new password», вводячи відповіді на контрольні питання. Потім вкажіть активну електронну пошту і код, вказаний на зображенні (капча). Натисніть «Submit».
  • На вашу поштову скриньку буде відправлено лист з новим паролем.

Смартфон в чоловічих руках

Особливість цього методу полягає в тому, що користувач може вводити будь-яку адресу діючої електронної пошти, навіть якщо він ніколи не був зазначений в профілі ICQ.

Після відновлення секретних символів таким чином, рекомендується знову змінити їх в налаштуваннях профілю і прив’язати робочий e-mail до аккаунту.

Що ще можна зробити

Відновити доступ до свого облікового запису в асьці можна шляхом підбору коду. Існують спеціальні програми для підбору комбінацій, але вони можуть впоратися із завданням в тому випадку, якщо загублений пароль був нескладним. Але це не найкращий спосіб для вирішення проблеми. До нього потрібно вдаватися, якщо вже інших варіантів немає. Іноді підбір потрібних символів змушує працювати пристрій без перерви близько місяця.

Володарі застарілих версій ICQ раніше могли повернути пароль, використовуючи софт DeCrypt ICQ, який скануючи жорсткий диск, знаходив файл профілю месенджера і витягав з нього потрібну інформацію. А також за допомогою програми Password Cracker — вона відображала замасковані під зірочки символи.

Зараз ці способи не актуальні, тому що розробники сервісу поліпшили заходи безпеки.

Ще один шлях повернутися в Аську, це відшукати пароль в настройках браузера. Така дія можливо, якщо ви зберегли пароль, коли вводили його там перший раз. Наведемо приклад на Google Chrome.

Відкривайте настройки браузера, спустіться вниз екрану і клацніть по пункту «Показати додаткові параметри». Потім знайдіть пункт «Паролі та профілі», біля рядка «Пропонувати зберігати паролі для сайтів» натисніть на лінк «Налаштувати». У списку знайдіть icq.com. Далі потрібно виділити пароль і натиснути на кнопку «Показати».

Якщо жоден з методів вам не допоміг, на жаль, повернутися в свій профіль у вас не вийде. Доведеться реєструватися заново. Тому, краще перестрахуватися і записати новий умовний набір знаків десь в блокноті.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector