Як завантажити і встановити стікери для Аськи (ICQ) безкоштовно

Ромашка

А ви знаєте, що в асьці можна спілкуватися без слів. Яким чином? Так все просто. За допомогою барвистих стікерів, які зроблять переписку яскравою і жвавою. Давайте розберемося, що вони собою представляють і якими бувають.

Що таке стікери для ICQ, яких вони бувають розмірів

Стікером називають графічне зображення або картинку, яку прикріплюють до повідомлення, а також відправляють самостійно. З його допомогою абоненту на іншому кінці дроту можна підняти настрій або передати свої емоції: захоплення, образу, радість, здивування, злість і безліч інших. Всього один смайлик додасть вашому послання нове смислове значення.

Наклейки можна відправляти як особистими повідомленнями, так і в групові чати. Вони доступні з будь-яких пристроїв: комп’ютерів, смартфонів, планшетів.

Розміри стікерів в рази перевищують розміри звичайних смайликів, так як у них більш якісна промальовування.

Клавіатура зі стікерами

В ICQ налічується більше 0,5 млн безкоштовних картинок для будь-яких обставин і емоційного розташування. Вони включені в додаток за замовчуванням. Якщо ви серед стандартного набору наклейок не знайшли відповідного зображення для вираження своїх почуттів, можете завантажити їх з додаткових ресурсів.

Де можна скачати стікери для Аськи

Щоб надати спілкуванню в асьці оригінальності, буде потрібно завантажити цікаві наклейки. Це можна зробити наступним чином:

  • зайдіть в пошуковик;
  • наберіть запит «Стікери для ICQ»;
  • система видасть список сайтів з каналами для скачування зображень, серед яких виберіть відповідний.

Деякі автори пропонують свої комплекти безкоштовно, а за деякі доведеться заплатити гроші. Вибір стоїть за вами.

Якщо ви не бажаєте витрачати свої заощадження на придбання наклейок, їх можна створювати самому. Також це дуже захоплююче заняття.

набір стікерів

Як створити свої стікери

Кожен користувач може створити відсутній йому набір самостійно, додавши туди фото друзів, улюблених акторів, тварин і будь-які інші зображення. Для завантаження власних стікерпаков потрібно завантажити спеціального бота, запустити його і виконувати запропоновані підказки. У вже сформовані набори можна додавати нові наклейки і видаляти старі.

Після завантаження малюнків, автор додає їх собі в акаунт до всіх інших. Завдяки автоматичної оптимізації розмірів, наклейки можуть відображатися на всіх пристроях.

Ви можете надіслати посилання на набір одного, тим самим поділитися з ним своїм винаходом або послати одиничний стікер. Тоді одержувач зможе натиснути на нього і завантажити весь пак.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector