Що таке номер ICQ, програма Аська, відгуки про програму

Логотип ICQ

З того часу, як з’явився Інтернет, все більш затребуваними стали програми, за допомогою яких відбувається миттєвий зв’язок між людьми. Однією з них є ICQ. Напевно, кожен з вас має там свій номер або хоча б чув про її існування. Якщо немає, тоді пропонуємо ознайомитися з нижчевикладених матеріалом, де ви для себе з’ясуйте, що собою являє цей месенджер.

Що таке месенджер ICQ

ICQ — це одне з найперших програмних забезпечень, яке було створено для безкоштовного спілкування в реальному часі (конкретна дата появи відсутня, відомий тільки рік — 1996). Саме цей факт привертав суспільство, так як на той час спілкування в режимі онлайн було крайньою рідкістю. Абревіатура розшифровується як «I seek you», що англійської мови перекладається «Я шукаю тебе». Аська стала основою для розробки всіх інших додатків даного типу, адже всі вони створювалися на її подобі.

Таким чином, в сучасному світі з’явилося багато різних «общалок», але Аська їм не поступається і з кожним днем ​​набирає популярності. Про це свідчать статистичні дані. На сьогоднішній день її призначена для користувача аудиторія налічує десятки мільйонів чоловік і цифра постійно збільшується.

Друзі зі смартфонами

Щоб користуватися утилітою, ваш пристрій має мати мінімальні ресурсами. Не потрібні ніякі додаткові пристосування. До головними перевагами Аськи можна віднести зручність, практичність, швидкість.

Основними можливостями програми є:

  • швидка передача коротких текстових повідомлень;
  • вчинення аудіо дзвінків;
  • вчинення відео дзвінків;
  • відправка файлів.

Для входу в месенджер його необхідно завантажити на свій гаджет. Це можна зробити з офіційного сайту або ж зі сторонніх ресурсів. Помилитися у виборі програми важко, так як воно має свою характерну емблему — зелений квітка з червоним пелюсткою.

Після установки потрібна реєстрація, де ви вводите інформацію про себе. Вказуєте електронну пошту, нік і пароль. Потім підтверджуєте реєстрацію через e-mail. В результаті у вас з’явиться свій користувальницький номер. Що це означає, зараз розповімо.

ICQ на смартфоні

Що таке номер ICQ

Кожен користувач, який зареєструвався в асьці, на безкоштовній основі отримує свій ICQ номер (UIN). Він є унікальним ідентифікатором сервісу, через який система і сам користувач може знайти потрібного абонента.

Розробники створили UIN, щоб призначати його кожному, хто вирішить користуватися Мессенджером, як ім’я. Розшифровка назви — Universal Identification Number, що в перекладі означає — універсальний ідентифікаційний номер. Він включає в себе 9 цифр і ніяких букв. Використання саме цієї функції відрізняє ICQ від всіх інших служб миттєвих повідомлень.

За допомогою UIN в програмі можна здійснювати наступні дії:

  • заходити в сам додаток;
  • знаходити інших користувачів, якщо знаєте їх номер;
  • він працює, як адреса, щоб по ньому зв’язуватися в асьці.

Спілкування в ICQ

Також друзі знаходяться і по їх електронною поштою, і по ніку, але ця інформація може змінюватися, на відміну від УВП, який є постійним. Саме до нього прив’язуються всі ваші особисті дані, тому його слід запам’ятати або десь записати. У разі втрати служба підтримки надає можливість повернути номер. Це дозволено зробити в тому випадку, якщо в акаунті вказано діючий e-mail.

Чому так цінуються короткі номери в асьці

Тепер ви знаєте, що UIN видається сервером автоматично, і складається з випадкових дев’яти цифр. Запам’ятати таку комбінацію не просто. На щастя, ситуацію можна виправити, купивши собі інший короткий код. Доступно придбати «красивий» номер, де ви самі його комбінуєте, наприклад, дата народження або дата іншої знаменної події. Придумайте будь-який інший набір цифр, легких для запам’ятовування.

У коротких номерів є свої переваги:

  • легко запам’ятовуються і швидко відкладаються в підсвідомості;
  • для людей, які працюють в інтернеті і вказують свій ICQ для зв’язку, лаконічність номера однозначно принесе користь;
  • красивий номер можна піднести як подарунок своєму другові;

Придбати елітний код можна в режимі онлайн. На це ви витратите не більше пари хвилин. Оплачуючи придбання, будьте гранично уважні і обережні, щоб не потрапити на гачок до аферистів.

Виходячи з вищевказаного документа, можна сказати, що ICQ відноситься до ряду простих додатків, створених для спілкування з родичами, друзями і в робочих цілях.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector